wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

22°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 22:25

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Rekreacja we Wrocławiu
  4. Darmowe zajęcia sportowe w KGHM Ślęza Arenie

Darmowe zajęcia z jogi, fitnessu, zumby i lekkoatletyki w KGHM Ślęza Arenie. Już w sobotę 6 lipca ruszają zajęcia sportowe dla każdego. Wszystko pod okiem profesjonalistów, multimedalisty mistrzostw Polski i guru jogi. Sprawdźcie, jak skorzystać!

Reklama

Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

Organizatorzy przygotowali kompleksowy program różnych aktywności fizycznych. W harmonogramie znajdują się zajęcia z:

  • jogi,
  • fitnessu,
  • zumby,
  • treningi biegowe.

W trakcie wakacji mogą pojawić się także inne zajęcia. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania w danej aktywności czy poziomu sprawności fizycznej.

Nad przebiegiem zajęć będą czuwać doświadczeni instruktorzy, którzy nie tylko zapewnią profesjonalne wsparcie, ale też zadbają o każdego uczestnika.

W soboty fitness i joga

Zajęcia w soboty są kierowane nie tylko dla tych, którzy lubią dynamikę i szybkie tempo, ale też dla osób, które wolą nieco spokojniej, choć równie intensywnie, popracować nad sprawnością fizyczną i mobilnością.

Pierwszym punktem weekendowych zajęć w KGHM Ślęza Arenie będą zajęcia fitness i zumby. Za te aktywności odpowiedzialne są Marta Kohut oraz Wioletta Borek z Fit Strefy Kiełczów, które pokażą, jak łączyć dobrą zabawę ze skutecznym spalaniem kalorii. Tempo i ćwiczenia będą dostosowane do uczestników, a instruktorki zadbają o to, aby wszyscy czuli się komfortowo i zmęczyli tak, jak lubią.

Potem czas na jogę, wyciszenie i naładowanie baterii. Nauczyciele ze szkoły jogi i pilatesu Manomani poprawią ułożenie ciała i dostosują trudność do poziomu uczestników.

We wtorki bieganie

W każdy lipcowy wtorek o godzinie 18:30 na bieżniach KGHM Ślęza Areny będzie można pobiegać. Treningi poprowadzi Mateusz Jopek, zawodnik i pracownik Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Drużynowy mistrz Europy z 2023 roku oraz multimedalista lekkoatletycznych mistrzostw Polski zadba o kondycję fizyczną i technikę biegową.

Kliknij, aby powiększyć
Powiększ obraz: Grafika informacyjna "Lato z KHGM Ślęza Areną" KGHM Ślęza Arena
Grafika informacyjna "Lato z KHGM Ślęza Areną"

Chwila na oddech bez upałów

W KGHM Ślęza Arenie latem utrzymuje się stała temperatura około 20 stopni Celsjusza, niezależnie od warunków atmosferycznych na zewnątrz. W wielofunkcyjnej hali sportowej na Kłokoczycach (Psie Pole-Zawidawie) można wytchnąć od upałów, trenując.

– Latem otwieramy się na wrocławian i mieszkańców sąsiadujących miejscowości. Chcemy, aby cała lokalna społeczność czerpała korzyści z nowoczesnego obiektu, jakim jest KGHM Ślęza Arena. Liczymy na to, że pierwsza edycja programu „Lato z KGHM Ślęza Areną” okaże się sukcesem i w kolejnych latach będziemy mogli rozbudowywać plan zajęć – mówi prezes zarządu Ślęzy Wrocław Katarzyna Ziobro.

Niezależnie od tego, czy ktoś jest doświadczonym sportowcem, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z aktywnością fizyczną, zajęcia na KGHM Ślęza Arenie są doskonałą okazją do poprawy kondycji i zdrowia.

Nie są wymagane wcześniejsze zapisy. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie w mediach społecznościowych KGHM Ślęza Areny.

Autorka artykułu: Zuzanna Szarczyńska

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl