wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Betard Sparta Wrocław
  4. W niedzielę hit z udziałem żużlowców Betard Sparty Wrocław

27 czerwca na Stadionie Olimpijskim mecz na szczycie w najlepszej żużlowej lidze świata. Lider tabeli - Betard Sparta Wrocław - podejmie Motor Lublin. Początek spotkania o 19.15. Są jeszcze bilety. 

Reklama

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław odnotowują ostatnio fenomenalne wyniki. Trzy ligowe zwycięstwa, to był wręcz pogrom w wykonaniu podopiecznych duetu trenerskiego Dariusz Śledź – Greg Hancock. Wygrana na wyjeździe w Zielonej Górze 63:27, zwycięstwo we Wrocławiu z ekipą z Grudziądza, także 63:27, i rozbicie eWinner Apatora na stadionie w Toruniu 54:36.

 

W najbliższą niedzielę (27 czerwca) Betard Sparta Wrocław podejmie na Stadionie Olimpijskim Motor Lublin. Sprzedaż biletów na to spotkanie ruszyła 18 czerwca. Do sprzedaży - zgodnie z obecnie obowiązującym rozporządzeniem - udostępniono 50% pojemności Stadionu. Po wyczerpaniu tej puli dostępne będą bilety dla osób zaszczepionych na COVID-19. Na Stadion Olimpijski wraca zatem normalność, bo na meczu może być nawet ponad 11 000 kibiców!  Doping na pewno przyda się spartanom. Drużyna pewnie podąża do fazy play-off, ale każdy punkt jest ważny. 

Żużel: Betard Sparta Wrocław vs. Motor Lublin

Żużel: Betard Sparta Wrocław vs. Motor Lublin

Wydarzenia sportowe / Zawody
Termin 27 czerwca 2021 19:15

Miejsce Stadion Olimpijski we Wrocławiu

Zobacz

– Wysokie wygrane w ostatnich spotkaniach pokazały, a właściwie potwierdziły, że mamy mocny i komplety skład drużyny. Każde spotkanie ligowe to osobna historia. Motor Lublin to silna drużyna. Pierwszy mecz, ten wyjazdowy, na pewno w naszym wykonaniu do łatwych nie należał. Przypomnę jednak, że byliśmy w Lublinie bez kontuzjowanego Taia Woffindena. Teraz liczę, że będziemy w komplecie. Musze jednak przypomnieć, że urazy doleczają nasi kluczowi zawodnicy: Maciej Janowski, Tai Woffinden i Gleb Czugunow. Chcemy zwycięstwa. Jesteśmy u siebie w domu na Stadionie Olimpijskim i liczę, że doping kibiców nas poniesie! – mówi Dariusz Śledź, trener Betard Sparty Wrocław.

Bilety na mecz można kupić przez stronę bilety.wts.pl.

materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl