„Sługi boże” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 16.09 do godz.10


Mamy dla was 2  podwójne zaproszenia na premierowy film „Sługi boże” w dniach 16-22.09 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka – członkini żeńskiego chóru gregoriańskiego. Śledztwo prowadzi doświadczony i bezkompromisowy komisarz Warski (Bartłomiej Topa). Ważniejsze niż procedury jest dla niego ratowanie ludzkiego życia. Ku jego niezadowoleniu do sprawy przydzielona zostaje także Ana Wittesch (Julia Kijowska), berlińska policjantka o polskich korzeniach. Jej udział w dochodzeniu budzi wątpliwości Warskiego. Czuje, że za jej przyjazdem stoi coś więcej niż mówią mu przełożeni. Wkrótce do miasta przybywa dr Kuntz (Krzysztof Stelmaszyk), tajemniczy wysłannik watykańskiego banku. Co łączy samobójstwo niemieckiej studentki, pojawienie się Any i dr. Kuntza? Zanim zagadka zostanie rozwiązana, Warski i Ana muszą nauczyć się współpracować i wzajemnie sobie ufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna...

Aby wygrać zaproszenia trzeba do piątku 16 września do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

We wnętrzach którego wrocławskiego kościoła były kręcone zdjęcia do filmu „Sługi boże”?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.
Zgłoś uwagę