Śląsk przygotował rekompensatę dla posiadaczy karnetów za mecze bez publiczności

Mecze piłkarskiego Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa (29 maja) i ŁKS-em Łódź (14 czerwca) musiały się odbyć bez udziału kibiców ze względu na zagrożenie pandemiczne. Wrocławski klub przygotował rekompensatę dla karnetowiczów. Można się o nią ubiegać na trzy sposoby.

  • fot. Krystyna Pączkowska (www.slaskwroclaw.pl)

    fot. Krystyna Pączkowska (www.slaskwroclaw.pl)


Pierwszym z nich jest zwrot gotówki z karnetu. Wówczas wysokość zwrotu to - w przypadku karnetów całosezonowych - 2/19 wartości karnetu lub w przypadku karnetów wiosennych 2/9 ich wartości. Zwroty można uzyskać po zgłoszeniu się na mailowo na adres kasy@slaskwroclaw.pl, w treści podając dane osoby, na którą wystawiony był karnet (imię, nazwisko, numer PESEL) oraz numeru konta do przelewu.

Drugą z opcji jest wymiana na vouchery na mecze w nadchodzącym sezonie. Można je otrzymać wysyłając maila na adres kasy@slaskwroclaw.pl, w treści podając dane osoby, na którą wystawiony był karnet (imię, nazwisko, numer PESEL).

Trzecim sposobem rekompensaty jest rabat na karnet na nowy sezon. Wyniesie on równowartość 2/19 wartości karnetu (w przypadku całorocznych) lub 2/9 (w przypadku wiosennych). Jest on dostępny jedynie przy zakupie karnetu w kasach klubu przy ulicy Oporowskiej. Dokładny termin startu sprzedaży karnetów na nowy sezon zostanie podany w osobnym komunikacie.Zgłoś uwagę