wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 02:45

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Zazieleńmy wspólnie Ołbin
Kliknij, aby powiększyć
Grow Green, grafika ilustracyjna UM Wrocławia
Grow Green, grafika ilustracyjna

Współtwórzmy przyszłość śródmieścia Wrocławia. Jest szansa na nowe, zielone rozwiązania. Przyjazna okolica, więcej zieleni, lepszy klimat i dobre miejsca dla mieszkańców to cel. Zapraszamy na spotkania na podwórkach i ulicach.

Porozmawiajmy o naszych potrzebach, pomysłach na zmianę. Przyjrzyjmy się miejscom. Porozmawiajmy czym były, czym są i czym mogą być? Po pierwszym cyklu spotkań powstaną propozycje rozwiązań, które zaprezentujemy na kolejnych spotkaniach we wrześniu i październiku 2018. Zapraszamy!

Ołbin mapa

  • 13 czerwca (środa), 17:30-19:30 – przestrzeń pomiędzy Nowowiejską / Żeromskiego / Wygodną
  • 14 czerwca (czwartek), 17:30-19:30 – przestrzeń pomiędzy Reja / Walecznych / Prusa, skwer przy Nowowiejskiej oraz fragment Prusa
  • 15 czerwca (piątek), 17:30-19:30 – Daszyńskiego / Jaracza / Orzeszkowej / Lompy (porozmawiamy też o ul. Daszyńskiego na odcinku od Prusa do Lompy)
  • 21 czerwca (czwartek), 17:30-19:30 – przestrzeń pomiędzy Daszyńskiego / Wyszyńskiego / Orzeszkowej / Żeromskiego
  • 22 czerwca (piątek), 17:30-19:30 – przestrzeń pomiędzy Orzeszkowej / Barlickiego / Nowowiejskiej / Żeromskiego
  • 25 czerwca (poniedziałek), 17:30-19:30 – przestrzeń pomiędzy Ustronie / Jedności Narodowej / Rychtalską (przewidywany też spacer Daszyńskiego do Lompy)

Więcej o projekcie tutaj. Wydarzenie na Fb tutaj.

Projekt Grow Green koordynowany jest przez Gminę Wrocław i współrealizowany wraz z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu oraz Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A. Realizatorem konsultacji jest Fundacja EkoRozwoju wspomagana przez projektantów z biura Dworniczak architektura krajobrazu. Projekt finansowany ze środków programu ramowego Unii Europejskiej w zakresie badań naukowych i innowacji "Horyzont 2020" na podstawie umowy o udzielenie dotacji nr 730283.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl