wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 01:30

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Zasady sanitarne podczas wrocławskiego Panelu Obywatelskiego

Bezpieczeństwo uczestników wydarzenia jest bardzo ważne. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na ten temat.

PANEL OBYWATELSKI 3.09-3.10.2020 Stadion Olimpijski, al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Kuronia 14

1) Przed wejściem na teren spotkania Panelu Obywatelskiego osoba wyznaczona przez organizatora dokonuje pomiaru temperatury

  • W przypadku podwyższonej temperatury ciała (37,8 stopni i powyżej) osoba nie może uczestniczyć w spotkaniu, jej rolę przejmie osoba z listy rezerwowej.

2) Osoba zobowiązana jest do dezynfekcji rąk (dozownik przy wejściu) i przejścia przez matę dezynfekującą

3) Osoba wypełnia każdorazowo specjalny kwestionariusz 

4) Osoby, które kaszlą albo mają duszności, nie mogą uczestniczyć w spotkaniach. Uczestnictwo w Panelu Obywatelskim z objawami chorobowymi jest niemożliwe.

5) Osoby uczestniczące w panelu powinny mieć ze sobą własny długopis,  maseczkę lub przyłbicę i rękawiczki jednorazowe, które powinny być użyte w trakcie rejestracji i wypełniania kwestionariusza. Maseczka powinna być nowa lub czysta.

6) Osoby, które mogą przebywać na terenie budynku w trakcie spotkań to: paneliści, strony, eksperci, obserwatorzy, organizatorzy, obsługa budynku i cateringu. Osoby postronne (wszystkie pozostałe) nie mogą przebywać na terenie sal, w których odbywają się spotkania panelu.

7) Osoby uczestniczące w panelu przychodząc na spotkania powinny mieć zasłonięte usta i nos, zgodnie z aktualnymi obostrzeniami epidemiologicznymi. Na miejscu dostępne będą przyłbice.

8) Sala, w której odbywa się panel będzie regularnie wietrzona (nie rzadziej niż 2 razy dziennie).

9) Obowiązkowa jest dezynfekcja rąk przez uczestników/czki oraz organizatorów przed każdym wejściem do sali oraz przed i po każdym posiłku.

10) Obowiązkowo będzie dokonywana przez organizatorów regularna dezynfekcja wszystkich przedmiotów, z którymi mają styczność osoby uczestniczące w panelu: stoły i blaty (każdego dnia), klamki, etc.

11) Osoby uczestniczące w panelu powinny w miarę możliwości zachowywać między sobą dystans 2 m.

12) Posiłki i napoje wydawane są w naczyniach jednorazowego użytku, z jednorazowymi sztućcami.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl