wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

23°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Zasady sanitarne podczas wrocławskiego Panelu Obywatelskiego
Zasady sanitarne podczas wrocławskiego Panelu Obywatelskiego UM Wrocławia

Bezpieczeństwo uczestników wydarzenia jest bardzo ważne. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na ten temat.

PANEL OBYWATELSKI 3.09-3.10.2020 Stadion Olimpijski, al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Kuronia 14

1) Przed wejściem na teren spotkania Panelu Obywatelskiego osoba wyznaczona przez organizatora dokonuje pomiaru temperatury

  • W przypadku podwyższonej temperatury ciała (37,8 stopni i powyżej) osoba nie może uczestniczyć w spotkaniu, jej rolę przejmie osoba z listy rezerwowej.

2) Osoba zobowiązana jest do dezynfekcji rąk (dozownik przy wejściu) i przejścia przez matę dezynfekującą

3) Osoba wypełnia każdorazowo specjalny kwestionariusz 

4) Osoby, które kaszlą albo mają duszności, nie mogą uczestniczyć w spotkaniach. Uczestnictwo w Panelu Obywatelskim z objawami chorobowymi jest niemożliwe.

5) Osoby uczestniczące w panelu powinny mieć ze sobą własny długopis,  maseczkę lub przyłbicę i rękawiczki jednorazowe, które powinny być użyte w trakcie rejestracji i wypełniania kwestionariusza. Maseczka powinna być nowa lub czysta.

6) Osoby, które mogą przebywać na terenie budynku w trakcie spotkań to: paneliści, strony, eksperci, obserwatorzy, organizatorzy, obsługa budynku i cateringu. Osoby postronne (wszystkie pozostałe) nie mogą przebywać na terenie sal, w których odbywają się spotkania panelu.

7) Osoby uczestniczące w panelu przychodząc na spotkania powinny mieć zasłonięte usta i nos, zgodnie z aktualnymi obostrzeniami epidemiologicznymi. Na miejscu dostępne będą przyłbice.

8) Sala, w której odbywa się panel będzie regularnie wietrzona (nie rzadziej niż 2 razy dziennie).

9) Obowiązkowa jest dezynfekcja rąk przez uczestników/czki oraz organizatorów przed każdym wejściem do sali oraz przed i po każdym posiłku.

10) Obowiązkowo będzie dokonywana przez organizatorów regularna dezynfekcja wszystkich przedmiotów, z którymi mają styczność osoby uczestniczące w panelu: stoły i blaty (każdego dnia), klamki, etc.

11) Osoby uczestniczące w panelu powinny w miarę możliwości zachowywać między sobą dystans 2 m.

12) Posiłki i napoje wydawane są w naczyniach jednorazowego użytku, z jednorazowymi sztućcami.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl