wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 10:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Zapraszamy wrocławskie NGO do współtworzenia nowej strony www!
Wrocław, grafika ilustracyjna materiały organizatorów
Wrocław, grafika ilustracyjna

wro-ngo.pl - to strona i baza wiedzy stworzona przede wszystkim z myślą o wrocławskich organizacjach pozarządowych. Tu mają być gromadzone wszystkie ważne opracowania, analizy, raporty z badań dotyczących III Sektora.

Strona www.wro-ngo.pl jest stworzona przede wszystkim z myślą o wrocławskich organizacjach pozarządowych. Chcemy gromadzić tu wszystkie ważne opracowania, analizy, raporty z badań dotyczących III Sektora, w tym tego wrocławskiego oraz interesujące dla NGO dokumenty strategiczne. Na ten moment mamy ponad 70 opracowań. Na stronie działa wyszukiwarka treści, która ułatwi dotarcie do poszukiwanych materiałów.

Strona www.wro-ngo.pl, to ogólnodostępna baza wiedzy, ma stanowić funkcjonalne i łatwe w obsłudze repertorium, które będzie rozbudowywane i współtworzone przy udziale użytkowników, użyteczne przy tworzeniu diagnoz, planowaniu projektów społecznych czy ot po prostu zdobywaniu wiedzy.Na stronie znajdują się:

1. Informacje i materiały z każdego Kongresu Wrocławskich Organizacji Pozarządowych.

2. Materiały dotyczące Strategii Rozwoju Współpracy Miasta Wrocławia z organizacjami pozarządowymi na lata 2018-2022 oraz materiały, które będą powstawały w trakcie wdrażania Strategii.

3. Opracowania, analizy, raporty, opracowania i dokumenty strategiczne istotne dla wrocławskich organizacji pozarządowych oraz bazę wrocławskich NGO wraz z aktualnymi adresami stron.

4. Lista organizacji działających na terenie Wrocławia.Jeśli są Państwo w posiadaniu materiałów i opracowań, których nie ma jeszcze w bazie, a Waszym zdaniem powinny się tam znaleźć  – przyślijcie je na adres [email protected]Na stronie znajduje się również lista NGO'sów, które działają na terenie Wrocławia. Jeśli Państwa organizacji nie ma jeszcze na tej liście - prześlijcie następujące informacje na adres [email protected]:

  • nazwę,
  • logotyp,
  • dane kontaktowe (adres siedziby, mail i telefon kontaktowy),
  • adres strony www oraz FB,
  • informacje czy jesteście organizacją pożytku publicznego (pamiętajcie, że 1% tuż tuż);
  • krótki opisu działalności,
  • do jakich odbiorców kierujecie swoje działania.

Strona została opracowana przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych w ramach projektu organizacja i przeprowadzenie Kongresu Wrocławskich Organizacji Pozarządowych „Razem w dialogu współtworzymy Wrocław” finansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Tekst: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl