wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Zapraszamy na 4.Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych!
Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych, grafika towarzysząca wydarzeniu materiały organizatorów
Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych, grafika towarzysząca wydarzeniu

17- 20 czerwca 2020. Formuła online. Jesteście mile widziani i słyszani!

Szanowni Państwo,Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 4. Kongresie Wrocławskich Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się w terminie 17.-20. czerwca 2020 r.
Tegoroczny temat przewodni to "Społeczeństwo obywatelskie wobec kryzysu w demokracji". W załączeniu agenda wydarzenia.
Chcemy wspólnie spojrzeć na drogę, którą przemierzyliśmy i zastanowić się nad wyzwaniami, jakie stawia przed nami przyszłość, szczególnie w kontekście solidarności, dialogu i odpowiedzialnego obywatelstwa.

4.Kongres odbędzie się w wirtualnej przestrzeni online.Do uczestnictwa w nim zachęcamy przedstawicieli wrocławskich i działających w naszym mieście stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, ruchów miejskich, a także społeczników, osoby reprezentujące biznes i administrację publiczną oraz tych, którzy chcą poznać organizacje pozarządowe Wrocławia.

Plakat informujący o 4.Kongresie Wrocławskich Organizacji Pozarządowych. Data i miejsce wydarzenia. Hasło: Zależy Ci na Wrocławiu, bo to miasto, w którym żyjesz i wiesz co można zrobić lepiej? Możesz mieć na to wpływ

Rejestracja Państwa udziału odbywa się poprzez formularz na stronie www.wro-ngo.pl oraz aktywny link w załączonej agendzie.Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać w terminie do 14 czerwca.Zachęcamy również do polubienia naszego wydarzenia na Facebooku - 4. Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych , w którym publikujemy na bieżąco wszelkie informacje i komunikaty związane z Kongresem.INFORMACJE ORGANIZACYJNE:Udział w 4. Kongresie Wrocławskich NGO jest bezpłatny.Transmisje będziemy przekazywać prosto z Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń w Zajezdni Dąbie pod linkiem Do zobaczenia na 4. Kongresie Wrocławskich Organizacji Pozarządowych!

Program wydarzenia
Formularz zgłoszeniowy
Kongres organizują:Dolnośląska Federacja Organizacji PozarządowychFundacja UmbrellaFundacja "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci"Stowarzyszenie TRATWAFundacja Eudajmoniaprzy wsparciu Koalicji na rzecz Wrocławskiego Modelu Współpracy:
Fundacja na Rzecz Studiów Europejskich FEPSFundacja Instytut Badań i Rozwoju LokalnegoFundacja Aktywny SeniorStowarzyszenie Żółty ParasolFundacja HobbitFundacja Avant ArtRegionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych RCWIPFundacja EkoRozwojuStowarzyszenie Edukacji KrytycznejWrocławskie Centrum Rozwoju SpołecznegoMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej we WrocławiuProjekt finansowany ze środków Gminy Wrocław.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl