wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Informacja o wynikach konsultacji projektu uchwały w sprawie ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia oraz mieszkaniach chronionych

Informacja o wynikach konsultacji projektu uchwały w sprawie ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia oraz mieszkaniach chronionych

Redakcja www.wroclaw.pl,

Na zdjęciu grafika z uściskiem dwóch dłoni fot. grafika ilustracyjna
Na zdjęciu grafika z uściskiem dwóch dłoni

Informacja o wynikach konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej Wrocławia zmieniającej uchwałę nr LIV/1476/22 Rady Miejskiej Wrocławia w sprawie szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia oraz mieszkaniach chronionych.

Konsultacje prowadzone były w dniach od 21 października 2022 r. do 04 listopada 2022 r. do godz. 14.00

Informacja o konsultacjach wraz z projektem uchwały umieszczona była w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej Wrocławia.

Uwagi i opinie sporządzone w formie pisemnej do przedmiotowego projektu można było przesłać w terminie do dnia 04 listopada 2022 r. do godz. 14.00 na adres:

  • sekretariat(at)mops.wroclaw.pl
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Strzegomska 6, 53-611 Wrocław. 

Podsumowanie konsultacji

Do dnia 04 listopada 2022 r. do godz. 14.00 na wskazane powyżej adresy nie wpłynęły żadne uwagi i opinie dotyczące projektu uchwały Rady Miejskiej Wrocławia zmieniającej uchwałę nr LIV/1476/22 Rady Miejskiej Wrocławia w sprawie szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia oraz mieszkaniach chronionych.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl