wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 27°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Wyniki konsultacji w sprawie zwiększenia środków finansowych na utrzymanie dziecka w placówkach opiekuńczo-wychowawczych typu rodzinnego

Redakcja www.wroclaw.pl,
Zdjęcie poglądowe Fot. Pixabay
Zdjęcie poglądowe

Informacja o wynikach konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej Wrocławia w sprawie zwiększenia wysokości środków finansowych na utrzymanie dziecka w placówkach opiekuńczo-wychowawczych typu rodzinnego funkcjonujących na terenie Wrocławia.

Konsultacje prowadzone były w dniach

od 18 lutego 2022 r. do 04 marca 2022 r.

Informacja o konsultacjach wraz z projektem uchwały umieszczona była w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej Wrocławia.

Uwagi i opinie sporządzone w formie pisemnej do przedmiotowego projektu można było przesłać w terminie do dnia 04 marca 2022 r. na adres:

Podsumowanie konsultacji

Do dnia 04 marca 2022 r. na wskazane powyżej adresy nie wpłynęły żadne uwagi i opinie dotyczące projektu uchwały Rady Miejskiej Wrocławia w sprawie zwiększenia wysokości środków finansowych na utrzymanie dziecka w placówkach opiekuńczo - wychowawczych typu rodzinnego funkcjonujących na terenie Wrocławia.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl