wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

23°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 11:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Co może wyniknąć z połączenia sił społeczników, ekologów i ekspertów IT?
Zdjęcie przedstawiające  wiszące na sznurku żarówki. W tle zielona zieleń. Zdjęcie ilustracyjne. źródło: pixabay
Zdjęcie przedstawiające wiszące na sznurku żarówki. W tle zielona zieleń. Zdjęcie ilustracyjne.

Możemy się tego dowiedzieć już niebawem. W piątek 10 czerwca o godzinie 17.00 odbędzie się Wroclove Sustainability Jam. Tematem spotkania będzie zrównoważony rozwój. To inicjatywa wolontariuszy z wrocławskiego oddziału Capgemini – globalnej firmy z branży sektora IT i nowych technologii.

- Będziemy łączyć ze sobą ekspertów metody design thinking, UX designerów (czyli specjalistów projektujących doświadczenie użytkowników rozwiązań IT), społeczników, ekologów. Razem będziemy współpracować przy wyzwaniu jakim jest zrównoważony rozwój na wielu płaszczyznach. Zastosujemy metody wykorzystywane do projektowania usług oparte na design thinking. Pouczymy się od siebie nawzajem, a do tego będziemy się dobrze bawić – zapowiadają organizatorzy.

Wroclove Sustainability Jam definiują jako wydarzenie łączące świat IT ze światem społeczników i “światozmieniaczy”. Jego celem jest wspólne wypracowanie rozwiązań sprzyjających zrównoważonemu rozwojowi.

W trakcie wydarzenia będzie także okazja, by wesprzeć zbiórki na szczytne cele:

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie evenea.pl.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl