wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

19°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Aktualności
  4. Wokół Zaułka: weź udział w spotkaniu konsultacyjnym!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, na którym porozmawiamy o przyszłości kwartału zabudowy w okolicach Zaułka Solnego.

TERMIN: 23 listopada 2016 | 17.00 – 19.00.

MIEJSCE: galeria Dizajn BWA Wrocław | ul. Świdnicka 2–4.

ORGANIZATORSARP – Oddział we Wrocławiu we współpracy z Biurem ds. Partycypacji Społecznej UM Wrocławia.

PRZEDMIOTKwartał zabudowy pomiędzy: ul. Ruską, pl. Solnym, ul. E. Gepperta, ul. K. Szajnochy, Psie Budy.

ZAKRESSposób zagospodarowania kwartału zabudowy będącego przedmiotem spotkania.

CELArchitekci zbiorą od mieszkańców i użytkowników przestrzeni rekomendacje pozwalające na bardziej optymalne i funkcjonalne projektowanie przestrzeni.

ADRESACI Mieszkańcy, a w szczególności mieszkańcy kwartału i okolic, osoby prowadzące działalność gospodarczą, instytucje i podmioty prowadzące działalność w okolicy.

 

Spotkanie stanowi element profesjonalnych warsztatów architektonicznych organizowanych przez SARP O/Wrocław we współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia w ramach projektu AKU.URA MIASTA.

Koncepcje zagospodarowania opracują biura architektoniczne: ArC2, ISBA, Maćków PP, VROA-CH+. Prace ocenią eksperci: przedstawiciele SARP O/Wrocław, uczelni wyższych, organizacji pozarządowych, mieszkańców.

Prezentacja wyników warsztatów, dyskusja oraz wybór pracy przeznaczonej do dalszych opracowań nastąpi w dniu 14 grudnia 2016 r., godz. 17.00 również w galerii Dizajn BWA Wrocław.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl