wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

22°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 21:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Witryna na Gwiazdkę! Zagłosuj w konkursie na najlepszą świąteczną aranżację witryny
Witryna na gwiazdkę - świąteczny konkurs w projekcie Dobry Widok rys. Zuzanna Wollny i Maria Prusakowska
Witryna na gwiazdkę - świąteczny konkurs w projekcie Dobry Widok

Czy witryna może przemówić ludzkim głosem? W święta wszystko jest możliwe. Zobacz najciekawsze świąteczne witryny Nadodrza, Przedmieścia Świdnickiego i Starego Miasta i zagłosuj na tę najlepszą. Nagrodą dla zwycięzcy będzie profesjonalna sesja zdjęciowa lokalu.

To już trzecia edycja konkursu na najlepszą świąteczną aranżację witryny, organizowanego w ramach projektu Dobry Widok. Motywem przewodnim tegorocznej edycji są „witrynowe opowieści”. Opowieści o lokalu, jego historii, tej bliskiej i codziennej lub tej z przeszłości. O tradycji lub po prostu o tym dlaczego lubi się to, co robi. Nagrodę główną – sfinansowanie, projekt i aranżację zwycięskiej witryny, jury przyzna 17 grudnia. Tego samego dnia poznamy ostateczny werdykt mieszkańców. Swój głos na wybraną witrynę możecie oddać klikając „lubię to” pod jej zdjęciem. Zwycięzca w tej kategorii otrzyma nagrodę w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej swojego lokalu.

 Zależy nam, by mieszkańcy i mieszkanki Wrocławia dostrzegli, jak ważna jest estetyka w mieście, którego nieodłącznym elementem są witryny lokalnych biznesów, bo przecież można powiedzieć, że witryny to takie oczy miasta. Ciekawie zaaranżowana witryna sprawia, że miasto nie tylko wygląda po prostu dobrze, ale przede wszystkim jest bardziej dostępne i przyjazne zarówno mieszkańcom  jak i turystom  mówi koordynatorka projektu Zuzanna Wollny.

To jak wyglądają witryny ma znaczenie nie tylko dla biznesu, ale i dla miasta

Jak przekonują organizatorzy - konkurs na witrynę świąteczną to nie tylko sposób na docenienie przedsiębiorców oraz ich pracę włożoną w prowadzenie biznesów. To przede wszystkim promowanie dobrych praktyk związanych z wyglądem lokali usługowych oraz uwrażliwienie przedsiębiorców na to, jak istotna jest nie tylko dla ich biznesu, ale dla wizerunku całej przestrzeni publicznej dobrze zaprojektowana, estetyczna witryna.

W ubiegłych latach tytuły najlepszych witryn zdaniem jury zdobyły butik Diuk - ubieramy mężczyzn, Rowery Stylowe, Apartamenty Bike up oraz Kawiarnioksięgarnia Nalanda, Klubokawiarnia Mleczarnia, Soup Culture. W głosowaniu mieszkańców w zeszłym roku zwyciężył salon sukien ślubnych TesoroSi.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl