wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 05:10

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. WiedzoDzielnia - zarządzanie projektami i marketing dla NGO

WiedzoDzielnia - zarządzanie projektami i marketing dla NGO

Redakcja www.wroclaw.pl,

Fundacja PRO NGO i współpracownicy firmy Mars Polska zapraszają organizacje pozarządowe do skorzystania z bezpłatnych warsztatów. To okazja, żeby dowiedzieć się nieco więcej o trendach i metodach w zarządzaniu projektami, narzędziach marketingowych czy o tajnikach mediów społecznościowych. Szkolenia prowadzone będą w ramach wolontariatu pracowniczego.

Projekt rozpoczął się 7 czerwca i potrwa do końca miesiąca. Przed nami 12 wirtualnych spotkań, podczas których wiedzą podzielą się specjaliści pracujący na co dzień m.in. w obszarze sprzedaży, produkcji, marketingu, zakupów, HR czy zarządzania projektami.

Jak podkreślają przedstawiciele Mars Polska – „WiedzoDzielnia” to m.in. sposób na zachęcenie pracowników do wykorzystywania swojego potencjału, wiedzy i kompetencji w słusznej sprawie.

Żeby skorzystać ze szkoleń, wystarczy kliknąć w harmonogram poniżej i wypełnić formularz rejestracyjny.

Terminy i tematy spotkań

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl