wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

WBO 2022. Chwila prawdy, na którą czekali Liderzy 362 projektów. Znamy wyniki pierwszej oceny projektów

Wydział Partycypacji Społecznej,
Boisko na Karłowicach to jeden z projektów zrealizowanych w ramach WBO. Zdjęcie ilustracyjne fot. Tomasz Hołod - www.wroclaw.pl
Boisko na Karłowicach to jeden z projektów zrealizowanych w ramach WBO. Zdjęcie ilustracyjne

Publikujemy wyniki pierwszej oceny projektów zgłoszonych do Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2022. Do 4 lipca ich Liderzy będą mogli wprowadzać poprawki.

Wyniki pierwszej oceny projektów znajdziecie na stronie WBO 2022 - na kartach projektów. Każdy, kto ma dodatkowe pytania, może skontaktować się z nami przez e-mail lub telefon:

Potrzebujesz konsultacji? Umów się na spotkanie

Jeżeli potrzebujecie konsultacji z jednostką merytoryczną, poza drogą mailową i telefoniczną, wprowadzamy w tym roku możliwość umówienia się na spotkanie przez komunikator internetowy.

Dodatkowo każdy, kto czuje, że niezbędne jest spotkanie bezpośrednie, będzie mógł się umówić na indywidualne spotkanie w budynku Urzędu Miejskiego Wrocławia przy ul. Zapolskiej 4. W celu zorganizowania spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt z Wydziałem Partycypacji Społecznej (WSS) i umówienie terminu.

Czy opublikowane wyniki oceny są ostateczne?

Nie, ocena negatywna na tym etapie oznacza, że Lider może swój projekt poprawić albo przedstawić argumenty przemawiające za wykonaniem go w pierwotnie przedstawionej formie.

Wszystkie projekty są oceniane z zgodnie z zasadami zapisanymi w uchwale nr LXII/1440/18 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 13 września 2018 r. w sprawie Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Etap konsultacji z Liderami potrwa do 4 lipca. Do tego dnia czekamy na poprawione projekty. Następnie zostaną one poddane drugiej ocenie, która zakończy się 22 sierpnia publikacją listy projektów z ostateczną oceną.

Kiedy głosowanie na projekty WBO?

Głosowanie odbędzie się w dniach od 23 września do 10 października 2022.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl