wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 26°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Szkolenia dla NGO zainteresowanych otwartymi konkursami ofert

Wydział Partycypacji Społecznej,
Szkolenie, zdjęcie ilustracyjne. źródło: pixabay
Szkolenie, zdjęcie ilustracyjne.

Masz zamiar startować w konkursach? Te spotkania są dla Twojej organizacji. Wydział Partycypacji Społecznej Urzędu Miejskiego Wrocławia zaprasza na szkolenia z przedstawicielami komórek merytorycznych UM Wrocławia.

Szkolenia zakończyły się

Spotkania przeznaczone są dla przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych udziałem w otwartych konkursach ofert na rok 2022 i odbywać się będą według poniższego harmonogramu, tematyki i podziału na rodzaj konkursów.

Tematy szkoleń dla NGO zaplanowanych na 1 grudnia 2021

Jak zgłosić swój udział w szkoleniu?

WAŻNE: w szkoleniu może wziąć udział tylko jedna osoba z danej organizacji, decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc, z uwagi na sytuację pandemiczną, jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na skrzynkę [email protected].

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, nazwę organizacji oraz wskazać, w którym z powyższych szkoleń, dana osoba weźmie udział. Prosimy też o przesyłanie pytań, zwłaszcza związanych z dostępnością.

W trakcie szkoleń należy bezwzględnie używać maseczek.

Konkursy znajdują się na stronach Biuletynu Informacji Publicznej UM Wrocławia.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl