wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Strategia współpracy miasta z NGO – weź udział w ankiecie

Maciej Wołodko,
Ankieta telefoniczna w sprawie współpracy NGO z miastem, grafika ilustracyjna mat. organizatorów
Ankieta telefoniczna w sprawie współpracy NGO z miastem, grafika ilustracyjna

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Fundacja na Rzecz Studiów Europejskich, przygotowują nową Strategię Współpracy Miasta Wrocławia z organizacjami pozarządowymi na lata 2023-202. Weź udział w ankiecie i włącz się w opracowanie dokumentu.

Dlaczego Strategia jest ważna? Jak podkreśla Marta Michałowska z DFOP - wspólne przygotowanie i opracowanie jej założeń, umożliwi organizacjom pozarządowym lepszą i efektywniejszą współpracę z miastem Wrocław.

Od początku marca 2022 roku kontaktują z Wami telefonicznie ankieterzy i ankieterki: Marta, Martyna, Aleksandra, Marcelina, Wiktoria, Łukasz, Nikola, Daria, Natalia, Maksymilian, Dominika i Weronika. Wywiad, dotyczący dotychczasowej pozarządowej współpracy z Gmina Wrocław, trwa do 45 minut.

- Jedna rozmowa dostarczy nam cennych informacji. Nowa Strategia opiera się na Waszym zaangażowaniu w przygotowanie nowego dokumentu, a wszystkie uwagi, opinie, pomysły, czy propozycje rozwiązań pomogą nam zaktualizować lub stworzyć na nowo zapisy dokumentu – mówi Marta Michałowska.

Jeśli nie możesz w danej chwili rozmawiać, oddzwoń lub odpisz

W razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz także skontaktować się z Rzecznik ds. Dialogu - Tadeuszem Mincerem z Fundacji na Rzecz Studiów Europejskich (FEPS): tel. 667-121-666, mail: [email protected]

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl