wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Aktualności
  4. Sprawdź, jak zmienił się Park im. Lesława Węgrzynowskiego przy Kolejowej
Rewitalizacja parku im. Węgrzynowskiego przy ulicy Kolejowej we Wrocławiu Fot. przed K. Ziental, fot. po A. Skobejko
Rewitalizacja parku im. Węgrzynowskiego przy ulicy Kolejowej we Wrocławiu

Porównaj fragmenty parku przed i po konsultacjach w 2019 roku. Wiele z tych zmian wprowadzono dzięki opinii mieszkanek i mieszkańców.

Fot. przed K. Ziental, fot. po A. Skobejko

Fragment parku przed konsultacjami: nierówna nawierzchnia, zniszczone ceglane murki, przestrzeń bez ławek i zagospodarowanej zieleni. To samo miejsce po konsultacjach: przestrzeń z odnowioną nawierzchnią, odnowione ceglane murki, zagospodarowana zieleń. Po lewej widoczny nowy zdrój wodny.

Fot. przed K. Ziental, fot. po A. Skobejko

Przed konsultacjami: nieużywany, betonowy zbiornik na wodę. Ten sam fragment po konsultacjach: odnowiony zbiornik na wodę, w którym stworzono bujny ogród deszczowy.

Fot. przed K. Ziental, fot. po A. Skobejko

Przed konsultacjami: nieużywany zbiornik na wodę, otoczony zniszczonym, ceglanym murkiem. Wokół widoczna nierówna nawierzchnia. Ten sam fragment po konsultacjach: zbiornik na wodę, z odnowionym ceglanym murkiem, wykorzystany na ogród deszczowy. Odnowiona, równa nawierzchnia chodników wokół.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl