wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

25°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Salesforce Hackathon – bezpłatne wsparcie IT dla NGO
konferencja, zdjęcie ilustracyjne źródło: pixabay
konferencja, zdjęcie ilustracyjne

Wrocławscy specjaliści IT chcą pomóc organizacjom non-profit. W tym celu zainaugurowali charytatywne wydarzenie „Salesforce Hackathon”. To szansa dla NGO-sów, na dopasowanie i wdrożenie systemu informatycznego, który usprawniłby ich codzienną pracę.

 - Hackathon pochodzi z połączenia słów „hacking” (hakować) i „marathon” (maraton), i oznacza wydarzenie, na którym uczestnicy spotykają się, aby wspólnie rozwiązywać rzeczywiste problemy. Pracując na co dzień z klientami jesteśmy w pełni świadomi, jak duży wpływ na codzienność pracowników ma usprawnienie procesów. Zadania, które pracownicy organizacji wypełniają każdego dnia można przyspieszyć i zautomatyzować, dzięki czemu mają oni czas na to, co jest naprawdę ważne – pomaganie. Podczas wydarzenia Salesforce Hackathon stworzone zostanie gotowe rozwiązanie skrojone na potrzeby organizacji non-profit – zapowiadają organizatorzy.

Spotkanie Salesforce Hackathon odbędzie się online 11 maja 2022 o godzinie 17.00

Możecie do niego dołączyć przez aplikację Microsoft Teams. Po spotkaniu, do 22 maja wypełnijcie formularz. Na podstawie otrzymanych zgłoszeń wybrane zostaną organizacje spełniające wstępne wymagania i zakwalifikowane do drugiego etapu projektu. Harmonogram Salesforce Hackathon znajdziecie na stronie organizatorów.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl