wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

23°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:00

wroclaw.pl strona główna
 1. wroclaw.pl
 2. Wrocław Rozmawia
 3. Regulacja i regeneracja – darmowe warsztaty dla aktywistów
bezpłatne zajęcia regeneracyjne dla aktywistów, zdjęcie ilustracyjne źródło: pixabay
bezpłatne zajęcia regeneracyjne dla aktywistów, zdjęcie ilustracyjne

Dbasz o innych? Może to czas, aby zadbać o siebie. Wrocławska Fundacja Umbrella zaprasza aktywistów na cykl bezpłatnych zajęć pracy z ciałem – „Regulacja i regeneracja”.

Ruch, oddech, skupienie na sygnałach płynących z ciała i reagowanie na nie to świetne sposoby na przeciwdziałanie przemęczeniu, przeciążeniu, a w konsekwencji wypaleniu.

Uczestnicy zajęć korzystając z metody A. Lowena, łagodnej jogi i relaksacji będą:

 • zwiększać kontakt z ciałem i wsłuchiwać się w jego potrzeby,
 • rozluźniać i regulować napięcia, stres
 • zwiększać odporność fizyczną i psychiczną,
 • wzmacniać umiejętności stawiania granic i dbania o siebie.

Jeśli czujesz się przemęczona/ przemęczony, dopada cię stres, czujesz że tracisz zapał i pasję do pracy to warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Terminy zajęć i rekrutacja - informacje praktyczne

Spotkania będę odbywały się w małych grupach (ok. 10 osób), raz w tygodniu w 2,5-miesięcznym cyklu. Obecnie trwa rekrutacja do udziału w pierwszym cyklu, który rozpoczyna się 26 stycznia w godzinach 17.15- 18.30 Kolejne zajęcia w każdą następną środę w tych samych godzinach.

Rekrutacja jest dwuetapowa. W pierwszym etapie organizatorzy proszą o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej. W drugim etapie skontaktują się w wybranymi osobami na rozmowę telefoniczną.

Zgodnie z założeniami projektu i przeprowadzoną diagnozą, pierwszeństwo udziału w spotkaniach będą miały osoby które:

 • działają dłużej niż 5 lat,
 • działają lokalnie,
 • pełnią funkcje liderów/ek w organizacji/grupie,
 • działają na rzecz praw człowieka, osób defaworyzowanych, praw zwierząt, klimatu i ekologii.
 • nie mają stabilnego zatrudnienia w organizacji.

Do udziału w projekcie organizatorzy zapraszają również osoby, nie spełniające powyższych kryteriów. Rekrutacja trwa do 24 stycznia i skierowana jest do osób z Wrocławia lub okolic.

Ankietę można wypełnić również w wersji papierowej, w Sektor 3 na ulicy Legnickiej 65 we Wrocławiu od pon. do pt. w godzinach od 9.00 do 20.00 lub telefonicznie pod numerem 71 359 75 00.

Zajęcia w Centrum Sektor 3 poprowadzi Ewelina Seklecka

Ewelina Seklecka: Od kilkunastu lat prowadzę warsztaty dla osób dorosłych, od 3 lat pracuję z ciałem łącząc metody zaczerpnięte z jogi, medytacji, analizy bioenergetycznej. Ukończyłam Pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkołę Treningu Grupowego, Kurs Analizy Transakcyjnej, kurs medytacji Vipassana, jestem w trakcie Szkolenia Psychoterapeutycznego w Analizie Bioenergetycznej A. Lowena. Od ponad 15 lat pracuję w organizacjach pozarządowych.

Projekt jest realizowany przez Fundację Umbrella w ramach projektu „Teraz Troska” z dotacji programu Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszu EOG.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl