wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 21°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Darmowe laptopy dla organizacji pozarządowych

Maciej Wołodko,
laptop, zdjęcie ilustracyjne źródło: pixabay
laptop, zdjęcie ilustracyjne

Są darmowe laptopy dla organizacji pozarządowych, które pomagają uchodźcom z Ukrainy. Wnioski o wsparcie produktowe przyjmuje Fundacja Pro NGO, w ramach akcji Pomoc dla Ukrainy.

– Mamy świetną wiadomość dla organizacji pozarządowych, które wspierają uchodźców z Ukrainy.  Fundacji udało się pozyskać laptopy, które przekażemy Wam, aby wspomóc Wasze działania. Praca bez odpowiedniego sprzętu jest mało efektywna, teraz może się to zmienić. Złóż wniosek o wsparcie sprzętowe i pomagaj na szerszą skalę! – piszą przedstawiciele Fundacji.

Regulamin akcji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie Fundacji Pro NGO.

Laptopy są używane, ale sprawne i dobrej jakości. Wnioskodawca pokrywa koszty przesyłki (około 50 złotych). Złożenie wniosku nie jest jeszcze równoznaczne z przyznaniem laptopów. Najpierw nad wszystkimi wnioskami pochyli się 3-osobowa komisja złożona z członków zarządu Fundacji.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl