Półmetek spotkań konsultacyjnych WBO 2014

Masz pytanie? Idź na konsultacje. Sprawdź terminy

Od początku czerwca trwają konsultacje dla liderów projektów zgłoszonych do tegorocznego budżetu obywatelskiego.  Do tej pory odbyło się 5 takich spotkań.  Każde z nich trwało około dwóch godzin.

- W trakcie spotkań liderzy rozmawiają o możliwościach poprawy zgłoszonych przez nich projektów przez zmianę zakresu, ograniczenie lub rozszerzenie budżetu projektu, czy zmianę jego lokalizacji. W trakcie spotkań mają również okazję porozumieć się w sprawie podobnych zakresów projektowych, podobnych lokalizacji projektów – mówi koordynator projektu Bartek Świerczewski z magistratu. Pojawiają się również pierwsze pomysły na to, jak może wyglądać, co zmienić lub co prawić w kolejnych edycjach WBO.

Do dyspozycji liderów są przedstawiciele jednostek merytorycznych, które brały udział w weryfikacji projektów. Spotkania organizowane są w różnych częściach miasta i dotyczą projektów zgłaszanych z danych osiedli Wrocławia.

Terminy konsultacji

Początek – zawsze o godz. 17.00

18.06 – SP nr 61, ul. Skarbowców 8; dla osiedli: Oporów, Krzyki-Partynice, Klecina, Ołtaszyn, Wojszyce

24.06 – CK Zamek, Plac Świętojański 1; dla osiedli: Pracze Odrzańskie, Maślice, Leśnica, Kuźniki

27.06 – ZS nr 19 ul. Spółdzielcza 2a; dla osiedli: Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zalesie-Zacisze-Szczytniki, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice

1.07 – CK ANIMA, ul. Pilczycka 47; dla osiedli: Pilczyce-Kozanów-Popowice Pn, Popowice Płn-Gądów, Szczepin

3.07 – Sala Sesyjna; dla osiedli: Kleczków, Nadodrze, Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek + projekty ogólnomiejskie.