wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 10:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Nabór Obserwatorów Panelu
Wrocławski Panel Obywatelski Wrocław Rozmawia
Wrocławski Panel Obywatelski

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 31 sierpnia do godz. 12:00.

Ważną cechą Panelu Obywatelskiego jest jego transparentność czyli możliwość obserwowania każdego etapu tego procesu konsultacyjnego. W tym celu powoływani zostają niezależni Obserwatorzy, którzy przyglądają się przebiegowi Panelu, lecz nie mają prawa głosu.

Zgodnie z regulaminem (§ 17) obserwatorami mogą być:

Osoby zawodowo lub naukowo zajmujące się tematyką paneli obywatelskich oraz osoby zainteresowane realizacją panelu obywatelskiego w innych jednostkach administracyjnych niż Wrocław mogą uczestniczyć w spotkaniach Panelistów i Panelistek w charakterze Obserwatorów i Obserwatorek.

Osoby te muszą być jednak niezależne, dlatego też:

Obserwatorami i Obserwatorkami nie mogą być przedstawiciele i przedstawicielki Stron, Eksperci i Ekspertki, a także osoby wchodzące w skład Zespołu Monitorującego.

Procedura naboru Obserwatorów i Obserwatorek jest następująca:

1) Dwie osoby mogą zostać wskazane przez Zespół Monitorujący;

2) Pozostałe osoby mogą zgłosić się samodzielnie do Zespołu Koordynującego.

Ze względu na sytuację epidemiczną i związanymi z nią obostrzeniami możliwe będzie, w razie potrzeby, ograniczenie ilości obserwatorów do bezpiecznego minimum. Decyzja ta zostanie przeprowadzona metodą losowania.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do Zespołu Koordynującego na adres e-mail [email protected] w nieprzekraczalnym terminie 31 sierpnia do godz. 12:00. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl