wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Mikrogranty: drugi nabór w maju
Mikrogranty Strefa Kultury Wrocław
Mikrogranty

Strefa Kultury Wrocław i Fundacja Umbrella zapraszają do udziału w programie Mikrogranty. Drugi nabór do Mikrograntów rozpocznie się 1 maja.

Zainteresowani tradycyjnie już mogą zgłaszać się w jednej z trzech ścieżek: dla osób fizycznych i grup nieformalnych, dla NGO oraz dla grup młodzieżowych. Zwycięskie projekty otrzymają wsparcie finansowe, merytoryczne, promocyjne i organizacyjne. Drugi w tym roku nabór na projekty potrwa od 1 do 15 maja.

Więcej szczegółów organizacyjnych poznamy po 22 kwietnia. Natomiast w dniach 27-29 kwietnia zorganizowane zostaną spotkania online dla uczestników każdej ze ścieżek. Rozmowy transmitowane będą na żywo na Facebooku Mikrograntów, punktualnie o godz. 17.00.

  • 27 kwietnia - spotkanie dla grup młodzieżowych, 
  • 28 kwietnia - spotkanie dla osób fizycznych i grup nieformalnych,
  • 29 kwietnia - spotkanie dla organizacji pozarządowych.

Jak mówi Anna Bieliz ze Strefy Kultury Wrocław – To nie będzie nabór plenerowy. Nastawiamy się na otwarte umysły, na pomysły jak projekty lokalne mogą funkcjonować w tej sytuacji.

- Liczymy na Waszą kreatywność w proponowaniu inicjatyw możliwych do współorganizacji nawet podczas lub tuż po pandemii koronawirusa. Nie pozwólmy sobie i innym zapomnieć, jak ważne są spotkania (nawet na odległość!), nowe więzi i współpraca – piszą organizatorzy na Facebooku Mikrograntów.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl