Mikołajkowe Prezentacje Organizacji Społecznych

1 grudnia. Pasaż Grunwaldzki. To idealna okazja, by zaznajomić się z wrocławskim sektorem trzecim. Tego dnia poznacie ok. 30 organizacji społecznych oraz ich działalność! Zapraszamy do udziału.

Zaprasza w imieniu organizatorów:

Grzegorz Tymoszyk

Koordynator Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, Prezes Zarządu Fundacji "Umbrella"
Przewodniczący Wrocławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wielu z nas lubi nie tylko dostawać prezenty, ale też obdarowywać nimi innych. Wydarzenie będzie idealną okazją do zaprezentowania działalności wrocławskiego trzeciego sektora mieszkańcom naszego miasta. Tego dnia w godzinach od 12:00 do 17:00 szansę na przedstawienie się będzie miało aż 30 organizacji!

W imieniu organizatorów: Fundacji Umbrella/Centrum Sektor3, Pasażu Grunwaldzkiego i firmy EPP PM zapraszamy do odwiedzenia Mikołajkowych Prezentacji Wrocławskich Organizacji Społecznych, które odbywać się będą w Pasażu Grunwaldzkim (hol na poziomie 0, przy wejściu głównym i na lewo od niego) w dniu 1.12.2019 r. w godz. 12-17. 

Zaprezentuje się blisko 30 wrocławskich stowarzyszeń i fundacji - zarówno na stoiskach, jak i na scenie.

Dołączajcie i udostępniajcie wydarzenie na FB

Szczególnie zapraszam na kulminację wydarzenia o godz. 16 - będzie to Gala Wolontariatu Fundacji Przystanek Rodzina, a następnie tradycyjne już Mikołajki Pozarządowe (które do tej pory odbywały się w Centrum Sektor 3).

Jeżeli ktoś chce otrzymać prezent "indywidualny", to w ramach Pozarządowych Mikołajek" o godz. 16.30, podobnie jak w poprzednim roku, wszystko odbywa się na zasadzie "do ut des" - kto przyniesie upominek o wartości ok. 50 zł, przekazuje go do "worka" i od Mikołaja otrzyma upominek przyniesiony przez inną osobę :)

Do tej zabawy możecie zaprosić więcej osób - ze swoje organizacji, z zaprzyjaźnionych fundacji i stowarzyszeń, przede wszystkim spoza grona wystawców.

W załączniku harmonogram występów i prezentacji oraz lista wystawców.

 

Do pobrania