wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Konsultacje z NGO w sprawie unijnych funduszy dla Dolnego Śląska
flagi unijne oraz państw należących do UE, zdjęcie ilustracyjne źródło: pixabay
flagi unijne oraz państw należących do UE, zdjęcie ilustracyjne

21 lutego o godz. 11.00 rozpocznie się spotkanie konsultacyjne poświęcone Programowi Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027. Zarejestruj się, by wziąć udział online.

Fundusze Europejskiego dla Dolnego Śląska 2021-2027 – to nowa nazwa programu regionalnego, w ramach którego województwo dolnośląskie otrzymuje łącznie 1,673 mld euro. Szczególnie ważne w tej perspektywie dziedziny obejmują tematy takie jak ochrona środowiska, rozwój przedsiębiorczości, wzmacnianie tzw. „Europy społecznej” i zbliżenie do obywateli.

Na ile unijne środki będą dostępne dla dolnośląskich organizacji pozarządowych, także tych niewielkich? – To zależy również od uwag i wniosków, które zebrane zostaną w trakcie konsultacji – przekonują organizatorzy spotkania.

plakat konsultacji społecznych poświęconych funduszom unijnym dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027

Weź udział w spotkaniu konsultacyjnym

Spotkanie zaplanowano na poniedziałek 21 lutego, na godz. 11.00-13.00. Odbędzie się w formule online, na platformie ZOOM. By wziąć w nim udział, do niedzieli 20 lutego wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. (Link do spotkania otrzymacie mailem o godzinie 9.00 w poniedziałek 21.02.2022.)

Podczas spotkania, zagadnienia z projektowanego nowego programu zaprezentują przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Do udziału w konsultacjach zapraszają Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Dolnośląska Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz Wrocławska Rada Działalności Pożytku Publicznego.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl