wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 03:50

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Konferencja „CSR, a współpraca międzysektorowa i wolontariat pracowniczy". Trwają zapisy
Kliknij, aby powiększyć
konferencja nt. CSR, zdjęcie ilustracyjne Wrocław Rozmawia
konferencja nt. CSR, zdjęcie ilustracyjne

Pod koniec listopada w Krzywym Kominie odbędzie się czwarta edycja konferencji poświęconej CSR, wolontariatowi pracowniczemu oraz współpracy międzysektorowej. Trwają zapisy na to wydarzenie.

Jak co roku organizator – Fundacja Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu – zachęca do udziału przedstawicieli firm, instytucji publicznych oraz NGO, oddając im miejsce do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz wzajemnych oczekiwań względem potencjalnej współpracy.

Panele tematyczne

Wśród zagadnień omawianych podczas konferencji zostanie poruszona m.in. tematyka: dotycząca tego, jak organizacje wdrażały CSR, porad na temat stworzenia i budowania wolontariatu pracowniczego, skutecznego zaangażowania pracowników w realizacje projektów społecznych, a także komunikacji takich działań. Uczestnicy porozmawiają o wyzwaniach, z jakimi przyszło się zmierzyć organizacjom, które podjęły się realizacji projektów społecznych.

Konferencja „CSR, a współpraca międzysektorowa i wolontariat pracowniczy

Konferencja „CSR, a współpraca międzysektorowa i wolontariat pracowniczy"

Spotkania
Termin 29 listopada 2018 od 09:00 do 15:00

Miejsce CRZ Krzywy Komin

Zobacz

O budowaniu wolontariatu pracowniczego w firmie AmRest opowie Ewelina Jabłońska-Gryżenia, CSR Manager. Marek Kołokowski, z Fundacji „Rozwój”, zapozna uczestników z inicjatywą „Dotlenieni” oraz „Zaczytani” i na ich przykładzie zaprezentuje zarówno szanse, jak i zagrożenia, jakie można napotkać we współpracy z biznesem.

Podobnie jak w latach poprzednich konferencję podsumuje panel dyskusyjny. W gronie ekspertów – przedstawicieli różnych branż i środowisk – porozmawiamy o wzmocnieniu współpracy międzysektorowej i efektywnej realizacji projektów społecznych.

Podczas wydarzenia zostanie również rozstrzygnięty konkurs na najlepszy projekt społeczny 2018, w którego realizacje są zaangażowane co najmniej dwa sektory.

Na wydarzenie obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja. Partnerami wydarzenia są m.in: Credit Agricole Bank Polska, Credit Suisse, AmRest, czy Objectivity.

Zapisy możliwe na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl