wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Kawa i kabanosy, czyli etiudy filmowe z Wielkiej Wyspy
Pracownia Witryna na Biskupinie fot. Anna Kozicka
Pracownia Witryna na Biskupinie

Pamiętacie „kawę i papierosy” Jarmuscha? Jej wrocławskie wcielenie będzie mieć swoją premierę w najbliższą niedzielę, 29 listopada. Etiudy filmowe transmitowane będą z Pracowni Witryna na Biskupinie. Realizowane są w ramach projektu z Mikrograntów: „Z Wielką Wyspą w kontakcie”.

Spotkania poprowadzi Natalia Jerzak – graficzka i społeczniczka, laureatka nagrody „30 Kreatywnych Wrocławia” z 2018 roku. Jej rozmówcami będą mieszkańcy Wielkiej Wyspy oraz osoby związane z tą częścią miasta zawodowo.

Transmisja spotkania w najbliższą niedzielę, tj. 29.11 w godz. 15.00-17.00 na profilu facebookowym Mikrograntów.

Pomysłodawczynią projektu jest Anna Kozicka ze stowarzyszenia 9dwunastych, na co dzień edukująca firmy, instytucje, organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z zarządzania różnorodnością.

Zaproszeni goście

Alina Szeptycka

Współzałożycielka i aktywistka stowarzyszenia Kultura Równości i Wrocławskich Marszów Równości. Trenerka antydyskryminacyjna, zaangażowana w edukację na rzecz praw człowieka.  Na co dzień pracuje w Fundacji Katarynka, gdzie działa dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu w obszarze dostępności kultury. Współpracuje z wrocławskimi instytucjami kultury, redaguje portal filmowy dla osób niewidomych i niesłyszących adapter.pl. Mieszkanka Wielkiej Wyspy.  

Agata Łoś

Edukatorka ekologiczna, plastyczna, animatorka, działaczka społeczna, właścicielka marki Widoczki i sekrety. Tworzy recyklingową biżuterię, współpracuje z wrocławskim EkoCentrum. Mieszkanka Wielkiej Wyspy.

Filip Kucharczyk

Mistrz świata z 2016 roku w… parzeniu kawy. Właściciel niewielkiej kawiarni Cafe Targowa. Z Wielką Wyspą związany zawodowo, jako dostawca kawy do WuWa Cafe i Pracowni Witryna.

Przeczytaj również: Filip Kucharczyk z Cafe Targowa mistrzem świata w parzeniu kawy

Andrzej Zając

Wrocławski raper, członek zespołu Z jak Zając. Mieszkaniec Wielkiej Wyspy.

Adela Jakielaszek

Menedżerka Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych „Czasoprzestrzeń”, mieszczącego się w dawnej zajezdni tramwajowej na Dąbiu. Psycholog społeczny, a z zamiłowania przyrodnik. Współautorka bloga podróżniczego „Podróże z mamą i z tatą”.  

Z Wielką Wyspą w kontakcie - plakat projektu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl