Już prawie 80 projektów w WBO 2016 [LISTA]

Wrocławianie od 4 stycznia za pośrednictwem formularza na stronie www.wroclaw.pl/wbo mogą przesyłać swoje projekty w ramach tegorocznego Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Mamy drugą połowę stycznia i 77 projektów, który wpłynęły w ramach WBO 2016. Wrocławianie mają na to czas do 2 marca. Czekając na więcej (wiemy, że dopiero się rozgrzewacie), przekazujemy do wiadomości i na zachętę listę pomysłów jak chcecie zmieniać miejsca, na których Wam zależy. Ulica, osiedle, projekty dotyczące całego miasta. A co wsród nich? Ułatwienia dla pieszych, rowerzystów, propozycje komunikacyjne, nowe place zabaw, rewitalizacja podwórek, park dla psów, przystań rzeczna, nadwodna galeria...Ciekawa lektura - do której zapraszamy. Zestawienie będzie aktualizowane.

Sprawdź listę projektów zgłoszonych do tej pory  - plik pdf

 

Szczegółowe zasady tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego są zebrane nastronie internetowej.

Przypominamy, że do 28 stycznia 2016 r. zaplanowano 14 spotkań informacyjnych z mieszkańcami. Każde spotkanie rozpoczyna się o godz. 17.00 i jest adresowane do mieszkańców osiedli w danym rejonie. W trakcie spotkań opowiemy ze szczegółami o nowych zasadach WBO, podpowiemy jak napisać projekt i gdzie uzyskać podpowiedzi potrzebne na etapie planowania danej inwestycji.