wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

28°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 11:55

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Jakie działania społeczne będą finansowane w 2023 roku? Zaproszenie na spotkanie

Wrocławska Rada Działalności Pożytku Publicznego, Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych i Departament Spraw Społecznych Urzędu Miasta Wrocławia zapraszają wrocławskie organizacje pozarządowe na spotkanie do Centrum Sektor 3, które prowadzi Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych "UMBRELLA".

- W związku z trudną sytuacją finansową samorządu i realną możliwością ograniczenia przyszłorocznych środków na realizację zadań publicznych przez wrocławskie organizacje pozarządowe chcielibyśmy z Państwem przedyskutować propozycje priorytetów finansowania działań społecznych w 2023 roku. Bardzo ważne jest dla nas wspólne opracowanie kryteriów merytorycznych i obszarów tematycznych, których konieczność finansowania wynika nie tylko z przepisów, ale również z potrzeb mieszkanek i mieszkańców Wrocławia. Spotkajmy się! – piszą organizatorzy.

  • Data: 18 października 2022 roku (wtorek)
  • Godzina: 14.30
  • Miejsce: Centrum Sektor 3 (ulica Legnicka 65 we Wrocławiu)

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl