wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

23°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Jak zbudować zespół, z którym wygrasz WBO?
Szkoła Liderów, spotkanie 20.04 Wrocław Rozmawia
Szkoła Liderów, spotkanie 20.04

Zapraszamy do udziału w drugim spotkaniu tegorocznej Szkoły Liderów WBO. Tematem zaplanowanego na 20 kwietnia wydarzenia będzie budowanie zespołu i współpraca z otoczeniem.

Znane powiedzenie mówi: „Chcesz iść szybko, idź sam. Chcesz dojść daleko, idź w grupie”. O społecznych podróżach, o potrzebie budowania zespołów i współpracy z otoczeniem porozmawiamy już 20 kwietnia o godz. 17.00. Transmisja tego spotkania będzie dostępna na profilach społecznościowych:

Rozmowa będzie na bieżąco tłumaczona na język migowy (tłumaczka PJM: Izabela Wielgus). Pytania do zaproszonych gości będzie można zadawać w komentarzach.

Prowadząca spotkanie

Spotkanie poprowadzi Agata Bulicz z Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

Agata Bulicz

Agata Bulicz

Animatorka partnerstw lokalnych. Socjolożka, autorka publikacji poświęconych zagadnieniom samorządowym, w tym przede wszystkim współpracy międzysektorowej na poziomie lokalnym. Zajmuje się m.in. badaniami społecznymi i konsultacjami. Pracę ze społecznościami lokalnymi oraz z samorządami traktuje jako swoją życiową pasję. W przeszłości koordynowała działania w corocznym Kongresie Wrocławskich Organizacji Pozarządowych oraz Koalicji ds. wdrażania Strategii Rozwoju Współpracy Miasta Wrocławia z organizacjami pozarządowymi. Obecnie jest menedżerką Centrum na Przedmieściu

Zaproszeni Goście

Robert Drogoś

Robert Drogoś

Robert Drogoś

Prezes Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA. Stypendysta Rządu Stanów Zjednoczonych i Niemieckiego Parytetowego Związku Socjalnego. Specjalista ds. komunikacji społecznej. Doradca rozwojowy NGO. Twórca projektu EQUAL „CYBER-RĘKA lidera – Wspieranie liderów przemian społecznych w Polsce” i „PROMES – Promocja Ekonomii Społecznej w Polsce”. Założyciel Pracowni Projektów Międzykulturowych ZAJEZDNIA i Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych CZASOPRZESTRZEŃ.

Joanna Warecka

Joanna Warecka

Joanna Warecka

Prezeska Stowarzyszenia Żółty Parasol, inicjatorka Ołbińskiego Centrum Aktywności Lokalnej, liderka Grupy Branżowej SCAL Wrocław. Uczestniczyła w tworzeniu Strategii Współpracy NGO-UM Wrocław na lata 2018-2022. Obecnie jest menadżerką wdrażania Wrocławskiego Modelu CAL. 

Od 2016 r. jest liderką Partnerstwa dla Ołbina – nieformalnej grupy zrzeszającej min. radnych miejskich, radnych osiedlowych, dyrektorów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, pracowników socjalnych i innych liderów instytucji oraz organizacji działających na Ołbinie. Jako specjalistka od współpracy i sieciowania, aktywnie działająca na rzecz wrocławskiego środowiska organizacji pozarządowych, Joanna Warecka została wybrana do Wrocławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na lata 2020-2023 r.

Sławomir Czerwiński

Sławomir Czerwiński

Sławomir Czerwiński

Pracownik Uniwersytetu Wrocławskiego, współinicjator i współzałożyciel Pracowni Partycypacji Społecznej w Zakładzie Zagospodarowania Przestrzennego na Uniwersytecie Wrocławskim. Społecznik, działacz osiedlowy, Przewodniczący Zarządu Osiedla Maślicie, Wiceprezes Wrocławskiego Forum Osiedlowego i członek zarządu Fundacji Ekotencjał Przestrzeń Możliwości. Fan i orędownik pracy u podstaw.

Sebastian Wolszczak

Sebastian Wolszczak

Sebastian Wolszczak, fot. Marek Księżarek

Prawnik, urzędnik z 20-letnim doświadczeniem w Urzędzie Miejskim Wrocławia i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Odpowiedzialny za WBO (od 2019 r) i Fundusz Osiedlowy.

Organizatorzy

Organizatorem Szkoły Liderów WBO 2020 jest Wydział Partycypacji Społecznej, we współpracy z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych i Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Przeczytaj również: Poradnik Lidera WBO

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl