Jak prosto, wygodnie, szybko i bez błędów złożyć swój projekt do WBO 2016?

Polecamy formularz elektroniczny

Krok 1.

Przedstaw się. Podaj kontakt.

Krok 2.

Podaj nazwę projektu (opisowo lub nazwą własną np. Misiowy Zakątek). Opisz, uzasadnij projekt (dlaczego potrzebny, ważny). Nie wymagamy specjalistycznego, technicznego języka. Warto również wskazać beneficjentów – tych – którzy skorzystają z Twojego pomysłu.

Krok 3.

Wybierz jaki to ma być projekt. Jeśli był już zgłaszamy do WBO – zaznacz. Jest też miejsce na dodatkowe uwagi.

Krok 4.

Wylicz składowe projektu, podaj szacunkowy koszt. Nie wymagamy dokładnego budżetu. Typowe koszty realizacji? Tu znajdziesz pomoc. W przypadku zadań złożonych, nietypowych można posiłkować się informacjami powszechnie dostępnymi w Internecie.  

Krok 5.

Zazacz projekt na mapie. Możesz wprowadzić kilka punktów i pokazać w ten sposób odcinek albo pewien obszar. Dodatkowy opis będzie również mile widziany.

Krok 6.

Szkic sytuacyjny, mapka lub zdjęcia to m.in. możesz dodać jako załączniki (bez danych osobowych). Zaznaczenie pola „ptaszkiem” jest wymagane.

Krok 7.

Wpisz kod. Zaznacz zgody. Złóż wniosek. To wszystko. Na podany mejl, przyjdzie potwierdzenie rejestracji Twojego projektu, a po pewnym czasie, pojawi się na liście zgłoszonych do WBO 2016: https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/wbo2016/zgloszenia-2016

Jeśli zechcesz dokonać ewentualnych zmian w wysłanym już projekcie, możesz to zgłosić do 2 marca 2016 na adres budzetobywatelski@um.wroc.pl.