wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

IV edycja rządowego programu „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka. Nabór w urzędzie wojewódzkim

Maciej Wołodko,
jednostka wodnej służby ratowniczej podczas Festiwalu Pierwszej Pomocy we Wrocławiu, zdjęcie ilustracyjne fot. Oleksandr Poliakovski - www.wroclaw.pl
jednostka wodnej służby ratowniczej podczas Festiwalu Pierwszej Pomocy we Wrocławiu, zdjęcie ilustracyjne

Jak informuje MSWiA, rozpoczęła się IV edycja programu „Razem Bezpieczniej”. Aplikować można o środki finansowe m.in. na zakup sprzętu mającego znaczenie dla bezpieczeństwa i porządku publicznego, a także na wsparcie inicjatyw lokalnych dotyczących bezpieczeństwa. Program skierowany jest do samorządów oraz NGO-sów.

Łączna pula środków na lata 2022-2024 to 36 mln złotych (po 12 mln rocznie). Aplikować można do 14 września.

Program "Razem Bezpieczniej". Jakie cele?

Bieżąca edycja programu ma koncentrować się na dwóch celach:

Program "Razem Bezpieczniej" - poprzednie edycje

Do tej pory odbyły się trzy edycje Programu. Pierwsza w latach 2007-2015 opiewała na kwotę około 27 mln zł, z których sfinansowano blisko 400 projektów. Druga na lata 2016 i 2017, w ramach której na dofinansowanie ponad 150 projektów przeznaczono prawie 8 mln zł. Trzecia edycja realizowana w latach 2018-2022 to około 19 mln zł, z których dotowano ponad 270 projektów.

Program "Razem Bezpieczniej" - informacje źródłowe

Informacje o programie opublikowane zostały na stronie MSWiA oraz Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego (DUW). Na stronie DUW znajdziecie m.in. formularz wniosku oraz szczegóły związane z ogłoszonym naborem. 

Źródło: MSWiA, DUW

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl