wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Inkubator innowacji Włącznik ogłosił nabór projektów
włącznik, grafika ilustracyjna źródło: pixabay
włącznik, grafika ilustracyjna

24 stycznia 2022r. rozpoczął się ostatni nabór pomysłów na innowacje społeczne do inkubatora Włącznik. Organizatorzy oferują granty o średniej wartości 32 tys. złotych. Nabór trwa do 9 lutego 2022 r.

- Włącznik to przestrzeń, w której wspieramy rozwijanie małych, realizowanych pierwszy raz w skali Polski pomysłów z obszaru szeroko rozumianego włączenia społecznego. Oferujemy granty o średniej wartości 32 tys. zł. Czekamy na zgłoszenia z całej Polski – informuje Agata Siwek z Inkubatora Włącznik w Poznaniu.

W ramach projektu poszukiwane są pomysły adresowane m.in. do: dzieci i młodzieży, migrantów, osób LGBT+, wychowanków pieczy zastępczej, osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów, osób w kryzysie bezdomności, osób uzależnionych, więźniów i osób opuszczających zakłady karne, osób starszych. Więcej informacji na temat Włącznika znajdziecie pod numerem telefonu 695 214 393 oraz na stronie projektu.

Weź udział w warsztatach kreatywnych

By zapoznać się z ofertą inkubatora oraz możliwościami rozwijania swojego pomysłu, możecie wziąć udział w warsztatach kreatywnych, zaplanowanych 1, 4 oraz 9 lutego 2022. Spotkania odbędą się w formule online, na platformie Zoom. Obowiązuje rejestracja.

plakat projektu Włącznik informujący o naborze w 2022 roku

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl