wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

30°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:05

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Informacje o wynikach konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej Wrocławia w sprawie podniesienia wysokości świadczeń pieniężnych dla rodzin zastępczych zawodowych i prowadzących rodzinne domy dziecka

Informacje o wynikach konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej Wrocławia w sprawie podniesienia wysokości świadczeń pieniężnych dla rodzin zastępczych zawodowych i prowadzących rodzinne domy dziecka

Redakcja www.wroclaw.pl,

Informacja o wynikach konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej Wrocławia.

DPON.024.6.2022

INFORMACJA O WYNIKACH KONSULTACJI

projektu uchwały Rady Miejskiej Wrocławia w sprawie podniesienia wysokości świadczeń pieniężnych dla rodzin zastępczych zawodowych i prowadzących rodzinne domy dziecka.

Konsultacje prowadzone były w dniach: 

od 18 listopada 2022 r. do 02 grudnia 2022 r. do godz. 14.00

Informacja o konsultacjach wraz z projektem uchwały umieszczona była w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej Wrocławia.

Uwagi i opinie sporządzone w formie pisemnej do przedmiotowego projektu można było przesłać w terminie do dnia 02 grudnia 2022 r. do godz. 14.00 na adres: 

  • sekretariat[at]mops.wroclaw.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Strzegomska 6, 53-611 Wrocław. 

Podsumowanie konsultacji:

Do dnia 02 grudnia 2022 r. do godz. 14.00 na wskazane powyżej adresy nie wpłynęły żadne uwagi i opinie dotyczące projektu uchwały Rady Miejskiej Wrocławia w sprawie podniesienia wysokości świadczeń pieniężnych dla rodzin zastępczych zawodowych i prowadzących rodzinne domy dziecka.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl