wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 19:20

wroclaw.pl strona główna
3

Ranga projektu

Doświetlenie przejść dla pieszych na ul. Kościuszki w obrębie skrzyżowań z ul. Prądzyńskiego i Świstackiego [FO 2019]

Osiedle: Przedmieście Oławskie

Kategoria: Drogowe

Szacunkowy koszt: 161 700 zł

Status: Przyjęte merytorycznie

Opis projektu

Przejścia dla pieszych na Przedmieściu Oławskim w większości są w bardzo złym stanie technicznym, źle oznakowane, zastawione parkującymi pojazdami i niedoświetlone. Korzystanie z nich nie jest bezpieczne, w szczególności dla najmłodszych i najstarszych. Bezpieczeństwo spada drastycznie po zmroku.
Rada Osiedla wnioskuje o doświetlenie czterech przejść dla pieszych na ul. Kościuszki w obrębie skrzyżowań z ul. Prądzyńskiego i Świstackiego jako jednych z najbardziej uczęszczanych przy jednej z przelotowych ulic przez osiedle.

Lokalizacja

Osiedle: Przedmieście Oławskie

Lokalizacja szczegółowa: Obręb Południe, AR_9 77/2, AR_10 6/4.