wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Forum Młodych Liderów – zgłoś się do programu
Warsztaty w ramach Forum Młodych Liderów fot. Kinga Ekert
Warsztaty w ramach Forum Młodych Liderów

Trwa nabór do projektu Forum Młodych Liderów, skierowanego do wrocławskiej młodzieży. Zgłoszenia można przesyłać do końca września br.

Jeśli masz od 15 do 19 lat i uczysz się we wrocławskiej szkole ponadpodstawowej, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Uczestnicząc w programie dowiesz się, jak samodzielnie zrealizować projekt społeczny. Przejdziesz również szkolenia z umiejętności interpersonalnych, kierowania zespołem, organizacji pracy i zarządzania kryzysem.

– W trakcie 7 weekendowych warsztatów wyposażymy młode osoby w podstawowe umiejętności interpersonalne, związane z pracą w grupie i pomożemy stworzyć mapę dalszego rozwoju. Pokażemy, jak można zrealizować samodzielnie projekt społeczny oraz opowiemy, skąd wziąć na niego środki. Damy inspirację, wsparcie i okazję poznania grupy młodych aktywnych ludzi, z którymi będzie można podjąć wspólne działania – zachęcają organizatorzy.

Terminy warsztatów

Warsztaty – prowadzone przez Pawła Dębka i Kazimierza Szepielę, odbędą się we Wrocławiu w godzinach od 9.00 do 16.00, w następujące weekendy:

  • 2-3 października
  • 9-10 październik
  • 23-24 października
  • 6-7 listopada
  • 13-14 listopada
  • 27-28 listopada
  • 4-5 grudnia

Aplikować możecie za pomocą tego formularza

Projekt realizowany jest już od 14 lat

Forum Młodych Liderów zostało zainicjowane przez Instytut Edukacji Społecznej w 2007 r. Przez kolejne lata stało się ważną przestrzenią, w której młodzi ludzie mogli trenować swoje umiejętności interpersonalne, rozwijać pasje i realizować własne pomysły na społecznej mapie Wrocławia.

Efektem projektu było kilkadziesiąt rozmaitych inicjatyw młodych ludzi, ale przede wszystkim zdobyte przez nich niepowtarzalne doświadczenie współpracy w grupie, aktywnego zaangażowania w przestrzeń publiczną i własnego rozwoju.

Projekt jest bezpłatny dzięki finansowaniu przez gminę Wrocław. Więcej informacji znajdziecie na stronie i na Facebooku FML

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl