Finansujemy lokalne działania

Już niedługo rusza Wrocławski Fundusz Małych Inicjatyw. Wspieramy miękkie projekty na osiedlach, inwestycjach WBO. Organizujesz piknik, warsztat, wydarzenia kulturalne, sportowe, coś dla młodzieży lub seniorów?

Fundacja Umbrella  prowadzi pilotażowy fundusz dotacyjny finansowany ze środków Gminy Wrocław. Jego celem jest finansowe i merytoryczne wsparcie dla lokalnych działań realizowanych samodzielnie przez mieszkańców Wrocławia. Projekt realizowany jest od maja do grudnia 2017 r.

Najważniejsze informacje:

Dla kogo?

Wyłącznie dla grup nieformalnych, czyli trzech pełnoletnich osób, niepowiązanych  ze sobą rodzinnie, składających wniosek o dofinansowanie działania.

Dofinansowanie działań

Minimalna kwota 1000 zł. maksymalna kwota 5000 zł na projekt.

Co wspieramy?

Działania, które powinny odpowiadać na lokalne potrzeby i być realizowane we współpracy z lokalną społecznością.

Tematyka działań

Zaplanujcie i zrealizujcie taki rodzaj działań, który spotka się z ze społecznym zainteresowaniem, a jednocześnie jest dla Was ciekawy i inspirujący. Przykładowe rodzaje działań: pikniki, warsztaty, akcje edukacyjne, wydarzenia kulturalne, sportowe, działania dla młodzieży, działania dla seniorów.

Okres realizacji działań

Macie 60 dni na realizację waszych działań.

Kiedy można składać wnioski?

Pierwszy nabór na przełomie czerwca i lipca 2017 r, drugi nabór na przełomie sierpnia i września 2017 r.. Dokładne daty zostaną podane w ogłoszeniach konkursowych.

Więcej informacji na stronie projektu:

http://www.wfmi.pl/

23 czerwca o godz. 16.00 w Sektor 3, ul. Legnicka 65 zaplanowano spotkanie informacyjne poświęcone zasadom Wrocławskiego Funduszu Małych Inicjatyw.