Dziś spotkanie liderów WBO 2014

Kto i kiedy zrealizuje tegoroczne projekty Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2014?

M.in. o tym będą rozmawiać na specjalnym spotkaniu miejscy urzędnicy i liderzy tegorocznych projektów Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Spotkanie odbędzie się w środę, 29 października, w Sali Sesyjnej Rady Miejskiej Wrocławia w Sukiennicach 9 i planowane jest w godz. 17-20.

– Spotkanie jest ważne, bo przekażemy informacje o tym, jakie jednostki miejskie będą realizowały dany projekt WBO. Szczegóły prac będą ustalane z liderami projektów i to oni będą mieli wpływ na ostateczni kształt każdej realizacji. Powiemy także o harmonogramie planowanych prac i będziemy odpowiadać na pytania dotyczące ich realizacji – mówi Bartłomiej Świerczewski, koordynator Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

W tegorocznej edycji WBO wybrano 89 projektów i tylu liderów zaproszonych jest na spotkanie w Sali Sesyjnej.

– Z przyczyn technicznych, a chodzi o miejsca w Sali Sesyjnej, prosimy o przybycie tylko liderów z ewentualnie jedną osobą towarzyszącą. Równocześnie informujemy, że nie ma obowiązku, aby lider stawił się na spotkanie osobiście – dodaje Bartłomiej Świerczewski.

Jednostki miejskie, które będą realizować tegoroczne projekty WBO, to m.in. – Zarząd Zieleni Miejskiej, Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, Zarząd Inwestycji Miejskich, Zarząd Zasobu Komunalnego, Wrocławskie Mieszkania.

Wyniki WBO 2014 – lista zwycięskich projektów.

Więcej o tegorocznej edycji WBO – czytaj tutaj.