wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

29°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:20

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Cyber-ręka Lidera 2019

Cyber-ręka Lidera to program, który wprowadził na rynek wrocławskich organizacji pozarządowych kilkuset liderów. Połowa uczestników pierwszej edycji projektu znalazła stałe zatrudnienie w wybranych przez siebie organizacjach, pozostali kontynuują współpracę z NGO-sami w innej formie. Spróbuj i Ty! Może to właśnie III sektor okaże się Twoim sektorem.

Rozpoczynamy nowy nabór

Do kogo skierowany jest projekt?

Projekt „Cyber – Ręka Lidera – reaktywacja” jest skierowany do osób pełnoletnich, studentów i absolwentów szkół wyższych.

Co oferujemy?

Cykl warsztatów i spotkań, pozwalających nabyć umiejętności pracy w grupie, tworzenia projektów społecznych, budowania platformy współpracy i porozumienia między instytucjami gospodarki społecznej, pozyskiwania środków na finansowanie projektów, a także podnoszenia świadomości społecznej o potencjale III Sektora.

Co ważniejsze – zapewniamy naukę od najlepszych! Zajęcia będą prowadzone przez Roberta Drogosia – prezesa Stowarzyszenia TRATWA. Ponadto może to być dla Was okazja do odbycia praktyki studenckiej. Najlepsi mają szansę, by stać się częścią załogi TRATWY.

Jaki jest cel projektu?

Celem projektu jest zachęcenie młodych ludzi do podejmowania działań w ramach III sektora, ukazanie działalności w organizacjach pozarządowych jako alternatywy dla działalności w biznesie czy wyjazdu za granicę, zaprezentowanie wachlarza możliwości działania w III sektorze, a także przygotowanie nowych liderów społecznych do wejścia na rynek pracy w ramach III sektora.

Praktyczne informacje

  • Nabór trwa od 25.09.2019 do 15.10.2019.
  • Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń!
  • Udział w projekcie jest BEZPŁATNY!
  • Po zakończonej rekrutacji, 15.10.2019, odbędzie się spotkanie organizacyjne, po którym można będzie podjąć ostateczną decyzję o braniu udziału w projekcie.

PRZYJDŹ – POSŁUCHAJ – ZDECYDUJ!

Miejsca spotkań:

  • Pracownia Projektów Międzykulturowych ZAJEZDNIA, ul. Legnicka 65, 54-205 Wrocław
  • Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Społecznych/Czasoprzestrzeń, ul.Tramwajowa 1-3, 51-621 Wrocław

Zgłoszenia i informacje

Prosimy o wysłanie wypełnionego formularza w formacie pdf na mail: [email protected] lub [email protected].

Więcej informacji:Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWAul. Probusa 9/450-242 Wrocławtel. (71) 322 21 87; tel. 691 039 109http://czasoprzestrzen.org/cyber-reka-lidera/

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl