wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 22°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Brave Kids we Wrocławiu zmienia szyld

projekt Lelenfant, zdjęcie ilustracyjne źródło: Fundacja Przyjaźń Sztuka Edukacja / FB
projekt Lelenfant, zdjęcie ilustracyjne

Duży, związany z Wrocławiem projekt – Brave Kids, zmienia nazwę i logo. O zmianach poinformowała Fundacja Przyjaźń Sztuka Edukacja. Pierwsze wydarzenia dla dzieci i młodzieży pod nowym szyldem Lelenfant, odbędą się już w czerwcu.

Lelenfant to lingwistyczna zabawa dwoma francuskimi słowami: l'éléphant – słoń oraz l'enfant – dziecko. - Słonie są jednymi z najmądrzejszych i najbardziej przyjaznych zwierząt na świecie. Trzymają się razem, pracują w grupie, zamiast rywalizacji cenią sobie współpracę. Ich społeczne zachowania i wysoko rozwinięta empatia odzwierciedlają relacje tworzone podczas 13 lat działania projektu – tłumaczą przedstawiciele Fundacji.

Wakacyjny rozkład jazdy z Brave Kinds / Lelenfant

Półkolonie na Złotnikach i Grabiszynie

Trwa równocześnie rekrutacja do trzech półkolonii we Wrocławiu W grupie siła! – wakacyjne warsztaty wielokulturowe projektu Lelenfant na osiedlach Złotniki i Grabiszyn. Półkolonie Brave Kids / Lelenfant odbędą się również w Wałbrzychu, Bystrzycy Kłodzkiej i Warszawie.

Brave Kids w 2022 możliwy jest dzięki dofinansowaniu z Gminy Wrocław. Odbywa się w ramach działalności statutowej Fundacji Przyjaźń Sztuka Edukacja.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama