wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 19°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Bezpłatne monitory i drukarki dla organizacji pozarządowych. Akcja „Sprzęt dla NGO”

Maciej Wołodko,
bezpłatne monitory dla NGO, zdjęcie ilustracyjne źródło: pixabay
bezpłatne monitory dla NGO, zdjęcie ilustracyjne

Trwa akcja „Sprzęt dla NGO” prowadzona przez wrocławską Fundację Umbrella we współpracy z firmą Hewlett Packard Enterprise. Organizacje pozarządowe odebrały już dzięki niej setki bezpłatnych biurek, szaf czy krzeseł, przydatnych w prowadzeniu ich statutowej działalności. Tym razem przyszedł czas na komputerowe monitory.

Monitory od Hewlett Packard w akcji „Sprzęt dla NGO”

– Przygotowaliśmy ponad 200 monitorów, które można bezpłatnie pozyskać na realizację celów statutowych – piszą organizatorzy. Jeżeli potrzebujecie monitora w waszym stowarzyszeniu albo fundacji, skontaktujcie się z Umbrellą: tel. 71 359 75 00, mail: m.szkrawan[at]fundacja-umbrella.org.pl.

Istnieje możliwość bezpłatnego dostarczenia monitorów pod wybrany adres (przy pozyskiwaniu przynajmniej 15 sztuk). Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym linkiem

Akcją objęte są wszystkie organizacje pozarządowe (zgodnie z art. 3 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie) oraz inne podmioty, które realizują cele społeczne. Pozyskanie sprzętu odbywa się na podstawie protokołu przekazania.

Drukarki od Canon Polska w programie „Nowy dom dla drukarki”

Organizacje non-profit, które zajmują się aktywizacją zawodową mogą także otrzymać bezpłatne drukarki od Canon Polska. Wnioski możecie składać do 31 sierpnia 2022, przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie nowydomdladrukarki.pl.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl