wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. ANKIETA: Bezpłatne szkolenia dla NGO w ramach inicjatywy „Hand in Hand”
bezpłatne szkolenia dla NGO, grafika ilustracyjna materiały organizatorów
bezpłatne szkolenia dla NGO, grafika ilustracyjna

W lutym 2019 br. odbyła się pierwsza edycja konferencji w ramach inicjatywy „Hand in Hand”, zorganizowana przez Centrum „Sektor 3” oraz wrocławski oddział Hewlett Packard Enterprise. Rozmawialiśmy o tym, jak wygląda oraz jak może wyglądać współpraca wrocławskiego biznesu z organizacjami pozarządowymi.

Zgodnie z zapowiedzią, jesienią 2019 r. przewidujemy realizację drugiej edycji wydarzenia, tym razem w formie warsztatowej. Warsztaty będą dostarczone przez wrocławskie firmy bezpłatnie, a dedykowane dla reprezentantów NGO. Liczymy, że ta inicjatywa przyniesie Państwu wymierne korzyści w dalszej perspektywie.

Celem dostosowania zakresu tematycznego warsztatów do Państwa potrzeb i oczekiwań, prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety. Znajdą w niej Państwo propozycje możliwych do przeprowadzenia szkoleń, jak również zachęcamy do proponowania dodatkowych tematów. Na podstawie ankiet zostanie przygotowane portfolio darmowych szkoleń dla NGO, na które w późniejszym czasie otrzymają Państwo zaproszenie.

Uwaga! Wypełnienie ankiety nie jest traktowane jak zgłoszenie na szkolenie.Ankieta jest anonimowa.

Termin uzupełniania ankiet upływa z dniem 19 maja 2019 r.

Link do ankiety

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl