wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

19°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 20:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Akademia Dobrego Moderowania
moderowanie dyskusji, zdjęcie ilustracyjne Wrocław Rozmawia
moderowanie dyskusji, zdjęcie ilustracyjne

Jak dobrze i efektywnie prowadzić spotkania? Np. Grup Dialogu Społecznego... Zapraszamy mieszkańców, społeczników, organizacje pozarządowe. Udział bezpłatny. Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych "Umbrella" wraz z Fundacją Instytut Badań i Rozwoju Lokalnego oraz Stowarzyszeniem Mediatorów Gospodarczych serdecznie zapraszają do uczestnictwa w Akademii Dobrego Moderowania, która będzie realizowana w okresie 2018–2020.

Akademia Dobrego Moderowania to cykl jednodniowych szkoleń. Skierowana jest do moderatorów prowadzących Grupy Dialogu Społecznego we Wrocławiu oraz osób zainteresowanych ich moderowaniem.

Realizacja Akademii jest odpowiedzią na potrzeby wskazane w dziale 3.5. Kierunki rozwoju struktury dialogu społecznego w ramach Strategii rozwoju współpracy miasta Wrocławia z organizacjami pozarządowymi na lata 2018–2022.

Udział bezpłatny. Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Szczegóły w załączniku.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl