wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 23°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Zapisz się na 9. Forum Praktyków Partycypacji

Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, zdjęcie ilustracyjne fot. Polar123 - Wikipedia
Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, zdjęcie ilustracyjne

Forum Praktyków Partycypacji w tym roku odbędzie się w Dąbrowie Górniczej, w dniach 20-21 czerwca 2022 r. By wziąć w nim udział, zapisz się do 1 czerwca.

Forum Praktyków Partycypacji to cykliczne wydarzenie przeznaczone dla osób aktywnie zaangażowanych w tematykę partycypacji obywatelskiej. Skierowane jest do każdego, kto posiada wiedzę i doświadczenie w realizacji różnych procesów partycypacyjnych (lub kto pragnie je zdobyć i rozwijać), chce nawiązać nowe kontakty i poruszyć kwestie związane z angażowaniem obywateli we współtworzenie rozwiązań i rzeczywistości publicznej.

- Wierzymy, że wzmacniając środowisko osób zajmujących się partycypacją - wspierających się merytorycznie i wzajemnie motywujących - przyczyniamy się do poprawy jakości procesów włączających i demokratycznych w Polsce. Zapraszamy do bycia częścią tej zmiany – piszą organizatorzy.

Program wydarzenia (20-21.06.2022r.) oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie partycypacjaobywatelska.pl.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Tagi:

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama