wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

23°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dolnośląskie Gryfy – wydłużony termin przyjmowania ankiet
Dolnośląskie Gryfy – wydłużony termin przyjmowania ankiet

Nagrodzenie przedsiębiorstw i samorządów znacząco wpływających na wzrost atrakcyjności biznesowej regionu to cel Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. W tym roku wyróżnienie zostaną przyznane po raz 15, a termin zgłoszeń kandydatów przedłużono do 20 września.

Reklama

W tym roku przewidziano osiem kategorii konkursowych: Innowacyjny pomysł na biznes lub rozwój, Start-up Roku, Ambasador Dolnego Śląska, Przedsiębiorstwo Społeczne Roku, Nagroda dla samorządów za przedsięwzięcie tworzące wartość dla mieszkańców, Nagroda dla Pioniera Wieku Cyfrowego, Dolnośląski Produkt Roku,  Sukcesja z sukcesem.

Zmiany

W 15. edycji zostały utworzone dwie nowe kategorie konkursowe: Start-up Roku – kategoria skierowana do start-up’ów (firm funkcjonujących nie dłużej niż 2 lata), którym udało się skomercjalizować swój produkt oraz Przedsiębiorstwo Społeczne Roku. To kategoria skierowana jest do podmiotów, które swoją działalnością nie tylko efektywnie wspierają ważne społeczne przedsięwzięcia, ale przede wszystkim działają sprawnie z biznesowego punktu widzenia (organizacja, finansowanie, rozpoznawalność rynkowa).

Zmodyfikowana została kategoria dla jednostek samorządu terytorialnego – Nagroda dla samorządów za przedsięwzięcie tworzące wartość dla mieszkańców, która jest teraz przeznaczona dla gmin i powiatów, które zrealizowały przedsięwzięcie pozytywnie i realnie wpływające na życie mieszkańców.

Wielka Gala Biznesu odbędzie się 22 października 2018 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

W dotychczasowej 14-letniej historii Konkursu wzięło udział ponad 1350 przedsiębiorców i samorządów.

Organizatorami Konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Związek Pracodawców Polska Miedź, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Pracodawcy RP oraz partner merytoryczny – firma PwC.

Zgłoszenia

Ankiety konkursowe można przesyłać do 20 września w formie elektronicznej na adres: [email protected], poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://gryfy.pl/ankiety/

fot ze strony http://gryfy.pl

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl