wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wybierz się na Polish Tech Night w Berlinie

#PolishTechNight to szansa dla polskich startupów i firm na sukces w Niemczech – druga edycja odbędzie się 21 czerwca 2017r. w samym sercu Berlina – w BASECAMP Telefónica.

Reklama

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie potencjału polskich startupów i mlodych firm z branzy High-Tech niemieckim inwestorom, potencjalnym partnerom biznesowym i berlińskiej społeczności startupowej.   Jest to przede wszystkim szansa dla młodych przedsiębiorców z branż: IoT, Connectivity, MedTech, Digital/Mobile Health, MarTech czy FinTech, zastanawiających się nad ekspansją do Niemiec.   Pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2016 roku. Tym razem Polish Tech Night to nie tylko wieczorny event. Wydarzenie zostało wzbogacone o warsztaty w kancelarii prawnej Härting | Polish Desk na temat niezbędnych aspektów prawnych, które należy wziąć pod uwagę przy zakładaniu firmy w Niemczech lub takich tematów jak prawa autorskie, ochrona danych osobowych oraz regulacje e-commerce w Niemczech i w Berlinie. Rundy finansowania oraz ich specyfikacje zostaną przedstawione podczas warsztatów przez Venture Capital NEUFUND.   Uzupełniająco, 22 czerwca, planowane są wizyty w akceleratorach i przestrzeniach coworkingowych, m.in. Cube Global, czy Parku Technologicznym Adlershof.  

Podczas wieczornego eventu wszystkie startupy, które wyrażą chęć, będą miały możliwość zaistnienia w specjalnie przygotowanej "networking area" w przestrzeni Basecamp Telefónica. W tym miejscu wyświetlane będą wszystkie portfolio obecnych firm z Polski oraz będzie możliwość networkingu biznesowego z zainteresowanymi firmami i inwestorami z Niemiec.   Telefónica to nie tylko powszechnie znany międzynarodowy operator komunikacyjny – dziś jest to także hotspot niemieckiej stolicy, gdzie cyfrowa przyszłość jest głównym przedmiotem dyskusji i może być doświadczona z pierwszej ręki podczas wielu eventów. Innymi słowy, jest to idealna lokalizacja na ten wieczorny event!  

Więcej informacji

Zapisy

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl