wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

III Wrocławskie Forum Kobiet, 22 czerwca

Rola kobiet w biznesie, komunikacja, zdrowie i umiejętność radzenie sobie ze stresem – to najważniejsze tematy III Wrocławskiego Forum Kobiet, które odbędzie się 22 czerwca we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. 

Reklama

Organizatorzy podkreślają, że forum jest miejscem spotkań kobiet, które odniosły sukces w biznesie, sztuce czy nauce i potrafią zarażać swoją pasją. Na III Wrocławskim Forum Kobiet spotkają się przedstawiciele świata nauki, polityki, biznesu i mieszkanki Dolnego Śląska. Zaproszono ponad 300 gości. Organizatorem spotkania są Zachodnia Izba Gospodarcza i CUBE.ITG S.A.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie – tutaj.

Gościem specjalnym forum będzie psycholog i psychoterapeuta Wojciech Eichelberger, który wygłosi wykład o wpływie stresu na ciało i umysł.

W debacie dotyczącej profilaktyki i ochrony zdrowia wezmą udział m.in. prof. Alicja Chybicka, senator RP i kierownik Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej, Kapsyda Kobro - Okołowicz – Prezes Zarządu Fundacji Rak’n’Roll oraz Grażyna Wolszczak - ambasadorka kampanii "Chronię życie przed rakiem szyjki macicy". Debatę poprowadzi Marta Kuligowska – prezenterka TVN 24.

Wrocławskie Forum Kobiet to także cykl paneli dyskusyjnych i warsztatów dotyczących komunikacji w biznesie oraz zdrowego stylu życia. Uczestniczki Forum będą mogły skorzystać z porad dr Moniki Braun – trenerki komunikacji wizerunkowej,  stylistki gwiazd Agnieszki Handler oraz wizażystki Aleksandry Byry. Jeden z paneli poprowadzi Irena Trzęsicka, prezes Fundacji „Kobiety na Medal”. W poprzednich edycjach Wrocławskiego Forum Kobiet uczestniczyły przedstawicielki świata nauki, biznesu, polityki i show biznesu, m.in. Lidia Geringer de Oedenberg, Ewa Michnik, Ewa Mańkowska,  Agata Młynarska, Dorota Wellman i Katarzyna Skrzynecka.

III Wrocławskie Forum Kobiet – program.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl