wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocławski The Dust na Global Top Wishlist platformy Steam
Wrocławski The Dust na Global Top Wishlist platformy Steam źródło: The Dust

Wrocławskie studio deweloperskie The Dust informuje, że ich gra „Hotel Renovator” znalazła się na Global Top Wishlist platformy Steam.

Reklama

„Hotel Renovator” nawiązuje do znanej i lubianej produkcji „House Flipper”. Tym razem jednak nie będziemy zajmować się domami, a hotelami, które musimy wyremontować, urządzić i przyjąć gości. W grze oprócz remontowania budynku pojawi się również aspekt ekonomiczny.

– Cieszymy się tak licznym zainteresowaniem naszego tytułu, mimo że nie zdradziliśmy jeszcze graczom szczegółów produkcji i nie rozpoczęliśmy intensywnej kampanii marketingowej. Liczymy, że gdy rozpoczniemy te działania, rozpoznawalność i grupa odbiorców „Hotel Renovatora” będzie znacznie większa – mówi Jakub Wolff prezes The Dust.

W produkcji The Dust stawia przed graczem nie lada wyzwanie, oprócz remontu należy zadbać również o rentowność działań i opinie gości, inaczej czeka nas stagnacja i powolny rozwój, a przecież każdy hotelarz marzy o pięciu gwiazdkach.

Studio planuje wydanie gry w IV kwartale 2020 roku.

Na dostępnej stronie w serwisie Steam „Hotel Renovator” można dodać do swojej wishlisty i śledzić postępy produkcji.

Wrocławski The Dust S.A. – producent i wydawca gier

Spółka z powodzeniem rozwija produkcję gier własnych. Aktualnie pracuje nad grą osadzoną w świecie „Cyklu Inkwizytorskiego” na motywach twórczości Jacka Piekary oraz nad własnymi autorskimi symulatorami. Zgodnie ze strategią na lata 2019-2021 zamierza wydawać 5 gier rocznie.

Oferują narzędzia w obszarze advergamingu, tworzą projekty z wykorzystaniem technologii AR i VR oraz produkcji gier mobilnych na zlecenie.

Spółka i jej produkcje zdobyły wiele nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Effie Awards, Golden Arrow, Mobile Trends Awards, Impactor. The Dust S.A. od kwietnia 2018 roku jest notowana na rynku NewConnect.

jr/The Dust

Czytaj także: 

Galeria

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl