wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocławski The Dust na Global Top Wishlist platformy Steam
źródło: The Dust

Wrocławskie studio deweloperskie The Dust informuje, że ich gra „Hotel Renovator” znalazła się na Global Top Wishlist platformy Steam.

Reklama

„Hotel Renovator” nawiązuje do znanej i lubianej produkcji „House Flipper”. Tym razem jednak nie będziemy zajmować się domami, a hotelami, które musimy wyremontować, urządzić i przyjąć gości. W grze oprócz remontowania budynku pojawi się również aspekt ekonomiczny.

– Cieszymy się tak licznym zainteresowaniem naszego tytułu, mimo że nie zdradziliśmy jeszcze graczom szczegółów produkcji i nie rozpoczęliśmy intensywnej kampanii marketingowej. Liczymy, że gdy rozpoczniemy te działania, rozpoznawalność i grupa odbiorców „Hotel Renovatora” będzie znacznie większa – mówi Jakub Wolff prezes The Dust.

W produkcji The Dust stawia przed graczem nie lada wyzwanie, oprócz remontu należy zadbać również o rentowność działań i opinie gości, inaczej czeka nas stagnacja i powolny rozwój, a przecież każdy hotelarz marzy o pięciu gwiazdkach.

Studio planuje wydanie gry w IV kwartale 2020 roku.

Na dostępnej stronie w serwisie Steam „Hotel Renovator” można dodać do swojej wishlisty i śledzić postępy produkcji.

Wrocławski The Dust S.A. – producent i wydawca gier

Spółka z powodzeniem rozwija produkcję gier własnych. Aktualnie pracuje nad grą osadzoną w świecie „Cyklu Inkwizytorskiego” na motywach twórczości Jacka Piekary oraz nad własnymi autorskimi symulatorami. Zgodnie ze strategią na lata 2019-2021 zamierza wydawać 5 gier rocznie.

Oferują narzędzia w obszarze advergamingu, tworzą projekty z wykorzystaniem technologii AR i VR oraz produkcji gier mobilnych na zlecenie.

Spółka i jej produkcje zdobyły wiele nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Effie Awards, Golden Arrow, Mobile Trends Awards, Impactor. The Dust S.A. od kwietnia 2018 roku jest notowana na rynku NewConnect.

jr/The Dust

Czytaj także: 

Galeria

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl