wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. Wrocław na Europejskim Tygodniu Regionów i Miast. #EURegionsWeek
Wrocław, widok na most Grunwaldzki UM Wrocławia
Wrocław, widok na most Grunwaldzki

Wrocław będzie gospodarzem warsztatu online, organizowanego w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast. Uczestnicy spotkania porozmawiają na temat możliwych scenariuszy na zielone ożywienie po pandemii. Spotkanie zaplanowano na 13 października o godz. 14.30.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Europejski Tydzień Regionów i Miast zostanie zorganizowany całkowicie w formie zdalnej. Jednym z warsztatów będzie spotkanie zorganizowane przez miasta partnerskie sieci METREX - Wrocław, Helsinki, Turyn, Region Stuttgart i Gdańsk. Czytaj także: Jakub Mazur, wiceprezydent Wrocławia, został prezydentem METREX - Sieci Europejskich Regionów i Obszarów Metropolitalnych.

 

#EURegionsWeek Europejski Tydzień Regionów i Miast

#EURegionsWeek Europejski Tydzień Regionów i Miast

Konferencje
Termin 13 października 2021 14:28

Miejsce Online

Zobacz

Miasto Wrocław jest liderem tego projektu. Warsztat zatytułowany „Od polityki do praktyki – metropolitalne scenariusze na zielone ożywienie po pandemii” (ang. Moving from policies to actions – metropolitan scenarios for a green post-pandemic recovery), będzie formą wymiany dobrych praktyk i doświadczeń w zakresie wdrażania zielonych rozwiązań w miastach i obszarach metropolitalnych Europy. Wydarzenie jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować.

 

Europejski Tydzień Regionów i Miast Fot. #EURegionsWeek
Europejski Tydzień Regionów i Miast

#EURegionsWeek – największe spotkanie o polityce spójności

Europejski Tydzień Regionów i Miast (#EURegionsWeek) jest największym dorocznym wydarzeniem w Brukseli poświęconym polityce spójności. Impreza ta stała się jedyną w swoim rodzaju platformą, zrzeszającą regiony i miasta z całej Europy, w tym ich przedstawicieli politycznych, urzędników, ekspertów i pracowników naukowych.

W ciągu ostatnich 17 lat w dużym stopniu przyczyniła się do rozpowszechnienia dobrych praktyk w zakresie wykorzystania funduszy UE i realizacji projektów poprawiających codzienne życia obywateli. Więcej informacji o #EUREgionsWeek.

 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl